Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilszolgáltató adhat...

A mobilszolgáltató adhat nekem a jelenlegi, normál méretű SIM kártyám helyett egy micro SIM-et új telefonba, ha nem az én nevemen van az előfizetés?

Figyelt kérdés

Nem biztos, de gondolkodom egy új telón. A mostani telefonokba ugye már főleg micro SIM kártya való /valamibe pedig csak nano SIM a jó.../. Vodafone-os vagyok, viszont az előfizetés a barátnőm nevén van. Ugyanis ez egy speciális Vodafone-os csomag bírósági alkalmazottak számára és mivel ő dolgozik ott, így az ő nevére lett megkötve az egész. Most távol vagyunk egymástól, még egy darabig nem találkozunk.


Bemehetek én is a Vodához, ha kisebb SIM kártyát akarok vagy ehhez a párom mindenképpen kell?


2014. júl. 30. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez csak duma.

A PV nem ér meg 58 ezret, alkalmazások nincsenek már fejlesztve Symbianra, ennyi pénzért pedig jobb fényképezőgépet veszel.

A Nokia 5230as duma pedig szintén vicces, valamikor tényleg ért annyit, de ma már a 10ezret is alig éri meg.

2014. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A Symbian nem zavar. Hozzászoktam már és amúgy is tetszik. Nem az operációs rendszer miatt cserélném le a telómat... Amúgy szerinted csak a Symbian miatt nem ér meg 58 ezret? Mellesleg ha ennyit nem ér meg, akkor mit mondjunk a 93 ezerre? Mert a gyári új 808-as annyiba kerül...



Erről meg nem tudok nyilatkozni, hogy a telóm mennyibe kerülni újonnan. A srác mondta. :) Illetve azt is mondta, hogy a Nokia X6-os is kb. ennyibe kerülne új állapotban. Érdeklődtem arról is, mert régebben nagyon akartam olyan telót. Ráadásul az is 2009 körüli kiadás lehet. A paraméterei is hasonlóak, mint az enyémnek, annyi különbséggel, hogy nem bővíthető, ellenben van 16 vagy 32 giga belső tárhely, valamint van benne vaku és wifi. Minden másban ugyanaz.

2014. júl. 31. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!