Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hiányzik az ios alulról...

Hiányzik az ios alulról felhúzható menülye az androidból. Hogyan tudnam megoldani?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja használok androidot iphone után, és kezdem megszokni, kicsit még megszeretni is. Azonban nagyon hiányzik az alulról felhúzható menü. Zavar, hohy felül van hogyan tudnám alulról felhúzhatóvá tenni? Illetve kéne bele az lámpa, számológép es óra gyorsgomb.


Launchert egyet már használtam de gagyi volt és nem az ios kinézt kell, jo nekem igy, hogy android csak a funkcion szeretnék változtatni.


Válaszokat elöre is köszönöm.


Ui.: nagyon zavarnak a reklámok szinte minden programban vannak hogyan lehet blokkolni öket?


2014. júl. 31. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok mindenre válszolni de amiben tudok segítek.

Reklámok csak ingyenes appokban van.

Sok megoldás van amivel meglehet szüntetni.

-Vedd meg az appot.

-Ne vedd meg hanem szerezd be warezról a teljes verzióját. (pofon egyszerű dolog)

-App használat előtt lődd ki az internetet.

-Rootold majd a play áruházban van rá app. (nem ajánlom,segíteni sem tudok)

Ha böngészőkben zavarnak a reklámok:

-Opera mini,operaban nincsenek reklámok.

-Uc böngésző. (sok hasznos bővitményt lehet használni hozzá. Mint pl: adblock,flash player)

Biztosan van olyan lanucher ami neked kellene, de nem ismerek ilyet. Turkáld a play áruházat.

2014. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menülye menülye menülye menülye menülye Ezt soha nem felejtem el................
2014. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!