Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha raesett egy 12 kg-os...

Ha raesett egy 12 kg-os sulyzo a sony telomra es kepernyo alatt berepedt es kb. semmit nem lehet vele csinalni , akkor visszacserelik, vagy meg meg lehet javitani?

Figyelt kérdés
Media marktbol kaptam (apumtol) es most nem vagyok otthon nem tudom hogy van e garanci level... De altalaba szokott lenni nem? Akkor visszacserelik ingyen ugy ahogy van? Vagy letezik, hogy meg lehet csinalni? (A telo 4 honapos)

2014. aug. 1. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Garancia csak gyári meghibásodásra vonatkozik.. ha te összetöröd arra nem... megjavíttatni biztos meglehet 20-30 ezer ft... telefontipustól függően
2014. aug. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te teszed tönkre és még ők cseréljék ki ingyen? Ezt ugye nem gondoltad komolyan?
2014. aug. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törésre, lopásra csak a szolgáltatónál megvett telefonra, külön kötött készülékbiztosítás nyújt fedezetet. Gyári garancia nem vonatkozik általad vagy 3.fél által előidézett hibára. Ezt sajnos saját zsebből kell megoldani, de érdemes mérlegelni a készülék ára és javítási költség ismeretében hogy megéri-e...
2014. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clairvoyant ***** válasza:
Nem tudjuk garanciában kezelni. Az javítási költség a felhasználó kérésére meghatározásra kerül (a bevizsgálásnak fix összege van, akkor is, ha látszólag egyértelmű a probléma, és nem igényelné), kiajánlásra kerül az ügyfélnek. Megjavíttatni azért érdemes, mert utána a garancia tovább él a készülékre, hátha legközelebb nem súlyzó miatt kell javítani.
2014. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!