Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vennem így 2014 ben...

RenátóBotos kérdése:

Megéri vennem így 2014 ben még Sony Xperia P-t? Állni fogja még a sarat? Vagy vegyek inkább Samsung Galaxy S3 mini-t vagy Samsung galaxy s2?

Figyelt kérdés
Más telefonok nem nagyon érdekelnek csak ezek.
2014. aug. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg azt, hogy nem márkák felől közelíted meg a világot, hanem leírod ÉRTELMESEN, mire van szükséged.


Pl kell egy négymagos proci mert játszani szoktam/ui: a többségnek eghy fél mag is elég a facebook nézegetéséhez, vagy kell egy ilyen kamera, ekkora legyen, eddíg bírja az akkumulátora és legyen ződ.


De ha abból indulsz ki, hogy láttál egy reklámot, vagy találtál egy eladó készüléket, lehet sosem találod meg a Te telefonodat.

2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Nem tudom ezek mennyibe kerülnének, de Moto G-vel jobban járnál, és szerintem nem sokkal drágább.

2014. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csakhogy annak nagyon rossz a kamerája.
2014. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!