Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia M2 frissítés, LTE?

Sony xperia M2 frissítés, LTE?

Figyelt kérdés
Van egy Sony xperia M2-es készülékem. Mikor jön ki rá az Android 4.4 frissítés? Eddig még nem irta ki, hogy csatlakozott volna az LTE hálózathoz pedig ahol lakom ott elérhető. Egyáltalán LTE-s a mobilom? Tmobilba vett,készülék.

2014. aug. 2. 09:15
 1/4 anonim válasza:
Nekem is M2esem van és én is arra várok (főleg mert azzal már lehet sdre rakni az alkalmazásokat) és ugyebár ez régiótól is függ. Van a Sonynak egy listája hogy melyik készülékekhez jön majd az update és az M2 a 8. rajta sajnos és eddig a 3.ig jött update. Elvileg ugyebár júliusban jött volna, de mivel ez régiótól függ jó ha még augusztusban megkapjuk a KitKatot.....
2014. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az LTE?
2014. aug. 2. 14:10
 3/4 anonim válasza:
elvilveg az van rajta
2014. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sony xperia m van (nem m2) és már nekem kijott az android 4.4
2014. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!