Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet iPhone 5-re ingyenesen...

Lehet iPhone 5-re ingyenesen zenét rakni? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 13:08
 1/6 anonim válasza:
iTunes ;)
2014. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd le innen az iTunes-t, ha van valami kérdés a továbbiakban ne habozz!

2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Letöltöd az iTunest a gépre. Majd a kívánt zenéid berakod egy mappába. Ezek után onnan behúzod a zenéket az iTunesba, mintha mappába húznád. Csatlakoztatod a telefont és szinkronizálsz.
2014. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom, hogy én, hogy szoktam zenét tenni az Apple iCuccaimra.

1. wéwéwé.youtube.k o m

2. kimásolod az adott zene linkjét

3. wéwéwé.flvto.k o m

4. beilleszted a linket

5. ráklikkelsz a "convert" feliratra

(6). töltsd le az iTunes-ot. Innen letudod: wéwéwé.apple.k o m

6. amiután befejeződött a letöltés nyisd meg az iTunes-ot

7. csinálj egy játéklistát neked tetsző névvel, ahová azokat a zenéket fogod rakni, amiket szeretnál, hogy az iPhone-odon legyenek.

8. abba a játéklistába húzd bele azt a zenét amit az imént letöltöttél, és szeretnéd, ha az iphone-odon lenne.

9. kösd össze az iPhone a gépeddel

10. Fent a jobb felső sarokban meg fog jelleni egy iPhone ikon, az iPhone-od nevével.

11. arra kattints rá, majd a "zene" feliratra.

12. utána válaszd azt az opciót, hogy "zene szinkronizálása", majd jelöld be azt a lehetőséget, hogy "kijelölt játéklisták, előadók, albumok és műfajok"

13. válaszd ki, hogy melyik az a játéklista amit rá szeretnél tenni az iPhone-odra.

14. ha ezzel is kész vagy, akkor kattints a "szinkron" gomra, az majd elvégzi a dolgát

15. ha kész válaszd le az iPhone-t a gépről és élvezd a zenét.

Gondolom több zenét is szinkronizálni szeretnél az iPhone-ra a késöbbiekben. Ennek nincs semmi akadálya, annyi az egész, hogy a liírtak alapján letöltöd a zenéket, majd "ráhúzod" arra a játéklistára amit az iPhone-ra fogsz rakni és utána megint a leírtak alapján elvégzed a procedúra végét is.


A linkeket azért írtam így, mert csak így engedte. A "wéwéwé" az "www", a "k o m" pedig "com".

Remélem, hogy tudtam segíteni. Ha még van bármilyen Apple-ös, iPhone-os kérdésed, nyugodtan tedd fel, akár privátba. Hiszen kijelenthetm magamról azt, hogy ebben a témában eléggé otthon vagyok. :) Sok sikert!

2014. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, most vettem iPhone 6ot, és egy 3 hónapos ingyenes próbaidőt ajánlott fel, amikor a zenékre kattintottam (sajna nem vitte át a change to ios alkalmazás a zenéket az androidomról :) ) - de még nem regisztráltam az iCloudba, vagy hova (?) gondolom, három hónap után már pénzbe kerülne, nem szűnne meg a regisztrációm - és egyelőre nem akartam kísérletezni, mert az egész telefon full új az elmémnek. ez az iTunes, amire én is gondolok? mennyi ennek a havidíja? ha használom ezt a szolgáltatás, bármit letölthetek ingyen ebből a felhőből - zenehalmazból?
2016. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Es hogyan szinkronizaljunk?
2017. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!