Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb ezek...

Melyik telefon a legjobb ezek közül? A választék lent


2014. aug. 3. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a lényeg számomra, hogy ne kelljen nagyon gyakran tölteni, jól bírja és ne menjen tönkre egy év alatt. Lehessen rajta netezni, facebookozni, zenét hallgatni.
2014. aug. 3. 09:45
 2/7 kopaszsas válasza:
NAVON MIZU M400
2014. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült kiválogatni az okostelefonok "krémjét".

Ez az a lista, amiből SEMMIT nem szabad megvenni.


Egyébként minden okostelefont 1-2 naponta tölteni kell (használattól függően), olyat nem fogsz találni, amit "nem kell nagyon gyakran".


Lumia 520-at javaslok ezek helyett. Minden általad leírt kritériumnak megfelel.

2014. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
galaxy s advance , galaxy ace , vagy galaxy s2
2014. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom ma hulladék garmada van.


De ha ezek közül akkor a Navon vagy Prestigio


Itt olcsóbb:

[link]


Ez is egy megbízható bolt

2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro válasza:
26/F Én most vettem LG Optimus F6 om van,én meg vagyok vele maradéktalanul elégedve, képes a 4G re is ha úgy van. az aksi elég gyorsan karcolódik lefelé, de sokat is használom mondjuk. Elég gyorsan rá lehet érezni az ízére, könnyen kezelhető, Android. Ettől függetlenül nem állítanám, hogy ez a favorit, nekem ez az első okos tel. A windows rendszerűeket sem teszteltem még, de ez eddig jónak tűnik, árban is erős közepesre vert, (T-mobil használó)
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iphone. Mindig csak Iphone. 4et egész olcsón kapsz és ezerszer biztosabb, mint az android és windows- phoneok együttvéve.
2015. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!