Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
A telefonom Alcatel One Touch C. Le van töltve az Opera Mini, és eddig minden jó volt, tudtam rajta netezni, de most az agyamra megy, mert rámegyek és kidob. Fogalmam sincs miért. Az előbb meg volt telve a memóriája, ezért töröltem ki pár alkalmazást amit már nem használtam. (Mondjuk így is csak az Opera van rajta, meg az instagram, de azt töröltem, de így se jó. Pedig már nem írja hogy meg lenne telve a memóriája.) Háromszor ki-be kapcsoltam a telefont hátha jó lesz, de semmi. Vagy 2-3x kiírta hogy az Opera mini összeomlott. Mindjáromszor rányomtam a kényszerített bezárásra, de utána ismét megnéztem és nem jó. Kidob. Mit csináljak vele? ._.

2014. aug. 3. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepitsd ujra az operat.
2014. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ram miatt van.a beallitasoknal keress olyat hogy alkalmazasok kezelese es ott allitsd le a futo alkalmazasokat.nekem is ettol lett jobb a telom
2014. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!