Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a Nokia telóm...

Normális, hogy a Nokia telóm akkumulátora nagyon lassan /3-4 óra/ töltődik fel, ha Samsung töltőt használok hozzá?

Figyelt kérdés

Nokia 808-as, tegnapelőtt vettem. Igaz, használtan, de kifogástalan állapotban van. Működni is nagyon jól működik. Elégedett vagyok vele. Mikor megvettem, lemerülőben volt az aksi. Estére már szinte bekapcsolni se tudtam. Elkezdtem tölteni még péntek este, de észrevettem, hogy elég lassan nyomatja bele. Időközben már az akksit is kivettem, majd visszatettem, illetve viszonylag sok időt /2-3-4 vagy több órát, most nem tudom hirtelen/ töltöttem kikapcsolt állapotban. Tegnap este is feltettem tölteni, ma pedig teljesen feltöltődött az akksi. Igaz, elég sokat ba.szkuráltam napközben /fényképező próbálgatása, zenék lejátszása stb./, így 3-4 óra alatt felére merült az akku /ez állítólag normális egy modern telefonnál, ha sok mindent használ rajta az ember/.


Elkezdtem újra tölteni és tölti-tölti, de azért nem kapkodja el... Ugyan már csak 1 egység kell, hogy ismét teljesen fel legyen töltve, de valamikor délután 4-fél 5 környékén rakhattam fel... és már mindjárt 9 óra lesz...


Lehet ezt a Samsung töltő számlájára írni? Hiszen mégiscsak a hozzá való Nokia töltő lenne az igazi. De sajnos a srác nem tudott adni, csak Samsungot. Viszont a csatlakozója illik a telóba és tölti is vele. Bár nem sieti el...


2014. aug. 3. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

attól h megfeleő a dugó attól még korántsem biztos h jó

megnézted az adatokat? a volt az gondolom megegyezik h 5 v, de az amper?

2014. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3.8V-os és 1400 mAh-s az akku. Vagy mire gondolsz?
2014. aug. 3. 21:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, a töltőre gondolsz. :D /csak nem itt jár az agyam, mert közben a telóm valamiért nem ismeri fel a SIM kártyát, miután próbaképpen ki- és visszatettem :S/


A töltőre 5V és 0.7A van írva.

2014. aug. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!