Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont válasszam? Apple iPhone 5c vagy Nokia lumia 1320 vagy sony xperia z1.

Figyelt kérdés
Igazából a legjobban az iphone érdekel. Ha arról valaki tud véleményt mondani kérem írja le. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 4. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

iPhone vagy Lumia


De ha neked az iPhone tetszik akkor vedd azt

2014. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább iPhone. Lumiából meg inkább 1520, ha már ekkora telót vesz az ember, akkor jót vegyen. 1320 az a tipikus nagyon gagyi tepsi(már ha szabad ilyet mondani egy wp-t futtató telóról, talán ha azt mondom, hogy túl átlagos, jobban hangzik).
2014. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kolöszönöm a gyors válaszokat!
2014. aug. 4. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5c van . Ha azt választod ,tuti elégedett leszel vele .. nagyon jó telefon .
2014. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a Sony lenne a legjobb, de ha neked az iphone tetszik akkor inkább sima 5 öt vegyél és ne ct (Szerintem!!)
2014. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig válaszd azt ,ami neked leginkább bejön . Bár azóta (08.04. -től ) gondolom sikerült döntened .Az iPhone 5c-vel sincs az égvilágon semmi baj ,nagyon pöpec .. csak sok ember nem bírja megemészteni a polikarbonát hátlapot,ami véleményem szerint nem csúnya egyáltalán .
2014. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 5c-m van (feher) es nagyon szeretem. A haza meg nagyon szep szerintem. Nakem nagyon tetszenek az 5ok es az 5s ek is, de a legtobb ismerosom azt mondta h szerintuk az enyem szebb.
2014. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!