Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sp! Valaki megkapta...

Xperia sp! Valaki megkapta már az új frissítést Sony Xperia Sp-hez?

Figyelt kérdés
Tapasztalat ? javított valamit ?

2014. aug. 4. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1.12.a.1.205? Nekem rajta van, érezhetően jobb, mint az előző 4.3-mal volt.
2014. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem.Most futott ki a 12.1.a.1.207. Állítólag azt javították ahol eddig bezáródott magától a program, most nem fog (több játéknál is tapasztalom)
2014. aug. 4. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor minden bizonnyal azért késik nekem, mert szolgáltatófüggő a telefonom. Ha feltelepítem, majd leírom a tapasztalataimat. Egyébként a sokadik buggix annyira nem izgat, inkább egy 4.4-nek örülnék.
2014. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*bugfix
2014. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clairvoyant ***** válasza:
Egyik magyarországi szolgáltatónál sem láttam még a mai nap folyamán, illetve nem is jelezték nekünk, hogy figyeljünk, érkezik. Várhatóan odébb lesz még egy picit :)
2014. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kitkat-ben én is reménykedek,bár sokan lemondtak má lr róla.A frissítés nekek sem jött még meg pedig független az sp-m.De ha ténylegcnem jön a kitkat akkor fepteszem a hivatalos cyanogen mod-ot az legalább rendszeresen frissítik.Pedig nem qkqrtam eleinte "belepiszkálni". na mindegy, reménykedni még lehet.Sony nem hagy cserbe reméljük.
2014. aug. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!