Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér okostelefon csak nőknek?

Fehér okostelefon csak nőknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy androidos okostelefont, amiből a fehér variációt választanám férfi létemre. Feleségem szerint fehéret csak nők vesznek. Szerintetek?
2014. aug. 6. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Több fiú barátomnak is fehér iPhone-ja van
2014. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ.... Milyen készülék?
2014. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Feleséged irigykedik. ;)

Szerintem nagyon is jól néznek ki a fehér telefonok. Mikor megvettem a Lumiámat, nem mertem a fehéret választani, így vettem feketét. De láttam mások kezében, és k.urva fasza fehérben sőt, kék színben is.

2014. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér iphoneom van de az más. Az Iphonnál az arany a női szín a fehér pedig az unisex... Viszont egy fehér Samsung galaxy az igenis nőies
2014. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, több telefonon gondolkozom, pl ezen is:

[link]

2014. aug. 6. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ez pl nem nőies mert nem olyanok a vonalai! De egy Samsung galaxy S2 az nőies fehérben :)
2014. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan színű készüléket válassz, ami neked tetszik. Ne mások véleményére alapozd a döntésed. Úgyis te használod, és nem ők.
2014. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férfinak rózsaszín már necces de a fehér az nem.

Több férfinél is láttam már fehér telefont.

2014. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és fekete telefonom van, de sokan kérdezték, hogy miért nem fehéret választottam?! Tök menő egy pasinak.

Véleményem szerint aki tisztában van a szexuális identitásával, az nem fog fennakadni egy színen.


Mi pl anno az egész osztály halvány rózsaszín ingben vonultuk fel szalagavatón, és az egész osztályból egy ember volt, aki azt mondta, hogy ő fehérben fog jönni, mert nem vesz fel rózsaszínt! (Okot nem mondott.)

Jelenleg az a hír járja több forrásból, hogy most egy pasi az élettársa. Szóval lehet, hogy más akkor is volt valami takargatnivalója, amiért nem vette fel a rózsaszínt? o.O

2014. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*már
2014. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!