Ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 5-ös készülékem ami már tegnap vacakolt a töltéssel és nem minden konektorból töltött a házban. Este bedugtam egy rossz konektorba ami szikrázni szokott a töltőre a telefon is rávolt dugva, utána csak usb-ről töltöttel. Ma reggel kipróbáltam hogy laptopra dugom a töltéshez de azt írja a windows hogy ismeretlen hiba miatt nem lehet kapcsolódni. Valmint ez már egy másik kérdés amikor lehúztam töltőről a telot 10 százalékróé leugrott 8 százalékra. Tehát a konektor tette tönkre a töltőt? és ilyenkor vegyek újat?

2014. aug. 6. 10:34
 1/1 Huni6131 ***** válasza:
Szerintem nem a konnektor tette tönkre, mert minden töltönek van egy "trafó"-ja ami lecsökkenti jelen esetben gondolom 220V-ot 4.5-1.5re..E miatt nem éghet ki a telefon akumulátorja.. De az is lehet hogy a töltő ment tönkre..
2014. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!