Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki akinek iphoneja van...

Valaki akinek iphoneja van kerlek segitsen!?

Figyelt kérdés
Na hat nagyom sok kerdesem lenne ma kaptam egy iphone5st es eddig nekem csak androidos telefonjaim voltak szoval kicsit nehez...az egyik hogypeldaul nem lehet vissza menni sehonnana vagy mi? A kozepsobol ertem hogy kilepsz az egeszbol de amugy hogy tudok visszamenni valamikor van nyil de peldaul retrica alkalmazasnal veletlen ramentem valamire es ilyen fizetos ize es most vagy ramegyek hogy fizetek vagy kilepek nem lehet visszamenni? Mega masik hogy nincsenek ilyen szmajliaim ilyen emoji es azt ha letoltom utana hogy vagy mi? Hogy kell screeshotot kesziteni?Most csak ennyi jut eszembe.. Ja es mennyi ideig birja toltes nelkul? Es nektek tetszik mert nekem amugy nagyon esmi a legnagyobb hatranya szerintetetk? Koszi elore is minden valaszt

2014. aug. 6. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
retrica, emoji, meg a screenshot-al menőzés...az megy :D
2014. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

iPhone-on nincs hardveres vissza gomb, azt a fejlesztőnek kell megoldania. Alapesetben a bal felső sarokban van a vissza gomb, de általában ha "kikattintasz" a felugró menükből, akkor is bezáródnak. Az említett alkalmazást amúgy nem ismerem.

Emojit a beállítások/általános/billentyűzet menüben tudsz hozzáadni a billentyűzetekhez.

Képernyőképet a home gomb és a bekapcsológomb egyszerre történő megnyomásával tudsz csinálni.

Töltés nélkül használattól függ, mennyit bír. Ha csak alig nyúlok hozzá (és itthon vagyok), 3 napot is kibír, de általában 1.5-2 nap nálam a jellemző. Mondjuk én nem játszom, és netezni is viszonylag keveset szoktam (naponta 20-30 percet, munkába menet).

Számomra a legnagyobb hátránya az ára.

2014. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elsonek azert mert ezekkel nem tudtam boldogulni akkor mar egybol menozok vagy mi? A masodiknak koszonom.es meg 3 dolog eszembe jutott az egyik hogy valahol nem irja hogy hany szazalekon vagyok? A masik hogy minden odavan melle irva kinaiul es azt ellehet tuntetni? Pl az ora is vagy ha a szulinapom kell beirni meg ilyenk...meg ha lehuzom folul azt a menut akkor mik azok a dolgok? Ugye androdnal azt kilehet torolni vagy mi. Itt nem is lehet eltuntetni vagy azok mit jeleznek?
2014. aug. 6. 20:36
 4/19 A kérdező kommentje:
(Ezekre a reszvenyekre gondolok)
2014. aug. 6. 20:40
 5/19 Zakathol ***** válasza:
A vissza (és böngészőkben az előre) gombot gesztusvezérléssel tudod megoldani. Vissza-hoz a képernyő bal oldalától a jobb oldala felé legyints, előre-hez értelemszerűen jobbról balra.
2014. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Akku százalék: beállítások/általános/használat, itt van egy kapcsoló

Felső sáv első oldalán van az időjárás szöveges leírása, második-harmadikon az összes/elmulasztott értesítések. Azt, hogy mi jelenjen meg itt a beállítások/értesítési központban tudod megváltoztatni.

Mi van odaírva kínaiul?

2014. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Zakathol ***** válasza:

Ja és a többi:

Emoji: Beállítások -> általános -> billentyűzet -> billentyűzetek -> Új billentyűzet hozzáadása -> Emoji

Ha ezzel megvagy akkor üzenet gépelése közben a kis földbömb gombbal tudsz váltani a beállított billentyűzetek között.


Képernyőképet a power+home gomb egyidejű lenyomásával tudsz készíteni.

2014. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Koszi! Es ha nem toltom le akkor nincsenek alapbol rajta ilyen smilyek?

Hat ha lehuzom folulrol azta a menut akkor ilyen reszvenyeket ir ki nem tudom miaz es kinaiul pedig ha lehuzom ugyanazt akkor ott is kivan valami irva meg inkabb ilyen szamoknal ha bekkel irjam a szulinapi datumom meg az oranal

2014. aug. 6. 21:18
 9/19 A kérdező kommentje:
Es hogy ne javitsa at amitirok aztbe lehet allitani?
2014. aug. 6. 21:22
 10/19 Zakathol ***** válasza:

Nem kell letölteni. Benne van a telefonodban, csak be kell állítani.


Az, hogy valamit kínaiul ír ki, valamit pedig nem, több mint gyanús. Az ujjlenyomat-olvasó működik? AppStore működik és angolul van? A telefont a számítógépre telepített iTunes felismeri?


Egyébként pedig ahogy mondták, a felülről lehúzható "értesítési központot" a Beállítások -> Értesítési központ menüpontban tudod testre szabni. Kikapcsolod ami nem kell és kész vagy.

2014. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!