Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki akinek iphoneja van...

Valaki akinek iphoneja van kerlek segitsen!?

Figyelt kérdés
Na hat nagyom sok kerdesem lenne ma kaptam egy iphone5st es eddig nekem csak androidos telefonjaim voltak szoval kicsit nehez...az egyik hogypeldaul nem lehet vissza menni sehonnana vagy mi? A kozepsobol ertem hogy kilepsz az egeszbol de amugy hogy tudok visszamenni valamikor van nyil de peldaul retrica alkalmazasnal veletlen ramentem valamire es ilyen fizetos ize es most vagy ramegyek hogy fizetek vagy kilepek nem lehet visszamenni? Mega masik hogy nincsenek ilyen szmajliaim ilyen emoji es azt ha letoltom utana hogy vagy mi? Hogy kell screeshotot kesziteni?Most csak ennyi jut eszembe.. Ja es mennyi ideig birja toltes nelkul? Es nektek tetszik mert nekem amugy nagyon esmi a legnagyobb hatranya szerintetetk? Koszi elore is minden valaszt

2014. aug. 6. 20:16
1 2
 11/19 Zakathol ***** válasza:
Automata javítás: Beállítások -> Általános -> Billentyűzet -> Autmata javítás.
2014. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem valamit kinaul ir ki!! Hanem otvan melette kinaiul is:0
2014. aug. 6. 21:29
 13/19 Zakathol ***** válasza:
Még egyszer kérdem: Ujjlenyomat olvasó működik? iTunes felismeri ha rádugod a gépre?
2014. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg egyiket se probaltam! Az ujjlenyomatot vegcsinaltam de nem probaltam meg ki
2014. aug. 6. 21:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül kérdezi: kínai szövegek elég gyanúsak. Megtennéd, hogy készítesz egy képet róla, és feltöltöd egy képmegosztóra (pl imagerz.com, még csak regisztrálni sem kell hozzá)?
2014. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
dobd ki ... hulye vagy ehhez
2014. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mar minden sikerult koszi akik segitettek a kinaisra is rajottem vegul annyi volt hogy a regioformatum nem magyarra volt beallitva. Utolso te meg egy nyomorult vagy azert mert kertem segitseget hogy igy konnyebb nem vagyok hulye!! rajottem volna magamtol is de mivel irtam meg nem volt iphonom sose ezert kertem segitseget olyanokyok akiknek meg vam...fogyatekos
2014. aug. 7. 01:55
 18/19 A kérdező kommentje:
Hogy kell a mobil netet kikapcsolni?
2014. aug. 7. 22:25
 19/19 Zakathol ***** válasza:
Kicsit erőltesd már meg magad. A Beállítások nem olyan nagy útvesztő.
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!