Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tmobilenál olcsóbb lesz az...

A tmobilenál olcsóbb lesz az iphone 5s, ha kijön a 6?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy az applestoreban olcsóbb de a tmobileba csökkenhet az ára?
2014. aug. 8. 12:51
 1/9 Come back ***** válasza:
A T mobileban kizárólag csak egy esetben szabad telefont vásárolni! Ha új 2 éves előfizetői szerződést kötsz.
2014. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
dehogy fog csökkenni az ára. mikor kijön a 6, az 5S-t kivonják a forgalomból, kiárusítás meg semmiképp nem szokott lenni szolgáltatónál, ugyanannyiért árulják, mint amennyi volt ezelőtt, aztán 1x majd elfogy a készlet.
2014. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Két dologhoz nem kellene ragaszkodnod. A témobilhoz, és az ájfonhoz.

Egészen más világ nyílna meg előtted.

2014. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

14:20

ezt kifejtenéd?:)

2014. aug. 8. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A t-mobilenál még drágább mint függetlenen
2014. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én mindig olcsóbban hozok ki (frissen megjelenő modellről beszélek) t-mobile-tól telefont, mint függetlenül bárhonnan! A vodától, vagy a telenortol esélyem nem lett volna, csak 10ezer ft-os havidíjjal! Én meg alig beszélek 5 ezerért havonta. Egyébként olcsóbb nem lesz, csak a készlet fogy el...kiírják, h kifutó termék és annyi!
2014. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Come back ***** válasza:
Csak akkor, és csak is akkor olcsóbb, ha új előfizetői szerződést kötsz. Amúgy más esetben soha. [link]
2014. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez nyilvánvaló, mivel így éri meg a szolgáltatónak! :D

Ezzel mekem nincs problémám...lejárt a T-nél a 2 évem, díjcsomagot váltottam (kevesebb havidíjra) és hozom ki a telefont (olcsóbban)! Ha kp-ra meg tudsz venni egy 120-180 ezres telefont akkor nyilván nem a T-nél veszed kártyásan! Ezesetben valóban nem olcsóbb! Mondjuk azt nem írta a kérdező, h részletre venné-e meg. Mindenesetre én nem cserélgetem 3 havonta a telefonom, így nekem megéri a T-mobile 2 éves hűségideje!

2014. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Come back ***** válasza:
Nekem céges előfizetésem van, és az a legjobb. Azt pedig nem éri meg lecserélni.
2014. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!