Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor és milyen telefont vegyek?

Mikor és milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen telefont lenne érdemes vennem.

Csúcskategória környéke érdekelne. 100-140k környéke.

Fontos: Folyamatos akadásmentes működés, jó kamera(nem olyan fontos), nagy kijelző (>4.7"). Nem szeretnék játszani, vioszont a multitasking nagyon fontos lenne. Egyszerre 3-5 alkalmazást használnék, viszont ezek nem töltődhetnek ki a memóriából. Most Galaxy S3-am van. Köszönöm előre is.


2014. aug. 9. 17:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ui.: Mikor lenne érdemes eladni az S3-ast és újat venni?
2014. aug. 9. 17:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Lumia 930-am van, ebben a pillanatban 5 alkalmazás van megnyitva, köztük egy elég nagy méretű játék, meg a böngészőben is 4 weboldal van megnyitva, és semmit se kellett újratölteni ahogy most elkezdtem váltogatni közöttük.

Mondanám még az iPhone-t de csak 5-től felfele (4S-t váltottam a Lumia-ra pont azért mert sok dolgok újra kellett töltenie). De ügye annak meg kisebb a kijelzője, azonban az idei iPhone valószínűleg nagyobb lesz (lehet két méret is lesz).

Android-os téren eddig csak rossz tapasztalataim voltak, de lehet csak én választottam mindig rosszul.

2014. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
iphone 5c
2014. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
LG Optimus G3, Sony Xperia Z2, vagy Samsung Galaxy Note 3 - ezek a létező legjobb Androidosok, közülük is az LG a legdrágább, de ha nem kell 3, hanem elég a 2 GB ram, az is kijön 140-ből! Mindegy mikor veszel telefont, ha megvan rá a pénzed!
2014. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Legjobb Androidos a Nexus 5, ez nem kérdéses.

Minden kritériumodnak megfelel, folyamatos, akadásmentes működés, jó kamera (nem a legjobb, egy Galaxy S4 már lehet jobbat csinálni, de azért elég jó kamera, nem nagyon lehet rá panasz), 5"-es kijelző.

És Nexus, azaz az Android királya.


Vagy valamilyen iPhone vagy Nokia, de ha Androidosat akarsz, akkor N5-nél nem tudsz jobbat találni.

2014. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég sok jobb van nála.
2014. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OnePlus One


[link]

2014. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nexus 5? De bizony kérdéses, mert specifikációban sokkal jobbak is vannak nála, na meg a személyes tapasztalat is sokat mondó, ki mire esküszik!
2014. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a jó telefonokra jó áron, amibe a Nexus 5 sehogyse fér bele.
2014. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nexus 5 a legstabilabb,leggyorsabb (hiába van jobb processzor pl. a Z2ben),sokáig kap frissítést

okai---->alap android,Google referencia mobil

Utolsót nem értem,hiszen jó helyen kapható mindennel,garancia stb. 95000ftért!!!!! (Sony Xperia T3 Ultra 100000ft holott jóval gyengébb)

2014. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!