Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem törlődik le a zene iPhoner...

Nem törlődik le a zene iPhoner-tól?!

Figyelt kérdés
Most kaptam egy iPhone 4S-t és még nem igazán értek az iTunes-hoz.Ráraktam a zenéket,viszont ma raktam rá újakat és olyanokat is amik eddig is megvoltak,csak pl jobb a minőségük.Kitöröltem iTunes-ról azokat amik már nem kellenek,és véletlenül szinkronizáltam a telefont mégegszer így rajta lettek az eddig meglévő számok kétszer.Azokat kitöröltem telefonról,viszont egy pár számot miután kitöröltem,ilyen szürke maradt és nem lehet kitörölni rendesen.Szóval megvan rendesen de a másik amit ki akartam törölni(mert ugye kettő volt belőle) az szürke lett és nem lehet vele semmit csinálni.iTunes-ról pedig nem tudom letörölni.Valaki segítene aki ért hozzá?

2014. aug. 9. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem értessz hozzá, akkor a legjobb, ha az egészet újra kezded. előbb a gépen rendezd a könyvtárt, utána meg töröld a telefonról a zenéket, és rakd újra amik kellenek.
2014. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem törlődik le a zene az iPhone-ról.
2014. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Mert iTunes-ból nem törölni kell a zenéket, hanem kivenni a pipát azok elől amik nem kellenek. Ezután lehet szinkronizálni és le fogja törölni azt ami nem kell.
2014. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, vagy átállítani a kézzel szinkronizálást, és akkor is letörli az egészet, és lehet egyenként újra.
2014. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!