Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vélemények?

Iphone 4s vélemények?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék újítani ezt néztem ki...

Már nagyon rég szeretnék Iphonet.

Jó teló?



2014. aug. 11. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A te elcseszett pénzed de te tudod.
2014. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Hello. Nekem egy olyan kerdesem lenne hogy en is ilyen telefont szeretnek csak hallottam olyat h a play aruhazbol csak penzert lehet letolteni az alkalmazasokat. Ez mennyire igaz?
2015. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi köze van a google play-nek az iphonehoz. Az androidon van. Az iphoneon, mac gépeken az App Store áruházból lehet letölteni játékokat, programokat. Minden héten van akció, ahol a fizetős alkalmazások ingyen vagy leárazva megvehetőek, de van külön free fül is ahol le lehet szedni sok jó dolgot. Azonban iphone használóként azt mondom, hogy minimum egy 5-öt vagy egy 5c-t vegyél, mert a 4s már nem éri meg.


Itt sok használt telefont találsz és megbízható az oldal, mert eg apple termékekkel foglalkozó oldal saját adás-vétel aloldala:


[link]

2015. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Koszi. Amugu az ilyen messenger meg ezeket akkor imgyenesen le lehet tolteni?
2015. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ugye ilyen nepszeru alkalmasokra gondolok.. messenger fb insta snaphat..stb
2015. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezek mind ingyenesek meg még sok másik. :)
2015. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hiába vannak ingyenes appok attol még egy túlárazott telefon.
2015. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

#16Köszi!!:)

#17Az legyen mar mindegy h mennyibe kerul ha lehetosegem van ra megvenni!!!!!!!!

2015. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz ilyenekkel. Itt állandóan megpróbálnak mindenkit kioktatni, hogy mire költse a pénzét, mintha nekik fájna, hogy ha valaki iphonet vesz magának. Érdekes nekem még nem jutott eszembe, hogy kioktassak valakit mire költse a pénzét. Azért a 4s helyett, ha van lehetőséged gondold meg valamelyik újabb iphone vásárlását. :)
2015. márc. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát még meggondolom:)
2015. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!