Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s meg lehet oldani?

Iphone 4s meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Adott a fent említett telefon ma cseréltem el egy gyerekkel azt mondta hogy csak le kell frissíteni és jó is csak hogy azt vettem észre hogy valakinek az Icloud fiókjába be van jelentkeztetve vagy aktiválva van. Ezt nem lehet valahogy feltörni vagy valami reset?
2014. aug. 12. 01:28
 1/10 bp1985 ***** válasza:
De. A tulajdonosa kilép belőle.
2014. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kell jelentkeznie az iCloud tulajnak és le kell reseteli a telefont.
2014. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ki tudja hogy ki volt az előző tulaj lehet hogy már vagy 10-20 emberen keresztűl átment az a teló.
2014. aug. 12. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor szereztél egy levélnehezéket...nem fogod feltörni sehogy se...ha igazat írsz, akkor téged jól átvert az a f_szfej...biztos lopta. ha az övé volt, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, de szinte biztos, hogy hirtelen mostmár nem fogja felvenni a telefont se neked...
2014. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ismét felvettem a kapcsolatot akivel cseréltem azt írja ő az első tulaja írtam hogy árulja már el a icloud ID-t meg a jelszót de nem emlékszik rá mert állítólag 1x kellett beírni .

Tehát amikor hozzám kerűlt a teló csinált egy visszaállítást és most újra kéri ma megpróbáljuk megcsinálni.

2014. aug. 13. 00:44
 6/10 anonim ***** válasza:
hazudik, különben hogy töltött le alkalmazásokat? sőt, ha visszaállította, mielőtt odaadta, akkor mégis hogy írta be? :D érdekes :D
2014. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
Minden letöltésnél be kell írni...
2014. aug. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom de visszaállításkor nem lett beírva és ezért kéri most. :/

De ma utána jár hogy hogy tud újra belépni és szól.

2014. aug. 13. 11:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát a telót használni se tudom mig ez nincs beírva.
2014. aug. 13. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó retek iphone-t venni használtan, pont az ilyen b#zi szigorjai miatt..
2014. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!