Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Samsung Galaxy S5?

IPhone 5s vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg?

2014. aug. 12. 22:34
1 2
 1/11 Zakathol ***** válasza:
2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
5S! Az S5 ahogy a nevéből is látszik (úgylátszik van önkritika a samsungnál) csak egy másolat, ami iphone-nak akar tűnni. A rendes okostelefonakat kb az apple alkotta meg, ami előtte vilt az mind clgyenge oróbálkozás volt..
2014. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Samsung előbb kezdte az S betűt használni, buta barátom. Rohadtul nem próbál rá hasonlítani, mert akkor rosszabb lenne és drágább.
2014. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

"csak egy másolat, ami iphone-nak akar tűnni"(5s klón-ra tökéletesen igaz) Elnézem, biztos álmos vagy.


Az IOS veri a droidot,iphone 5S.

2014. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zakathol ***** válasza:
#3: bárcsak egyszer olvasnék tőled valami érvet is.
2014. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
#5:Minek? Mert nagyon jól tudom,hogy 45 oldalas android vs IOS veszekedés lenne belőle.
2014. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha meg kötözködni akarsz,akkor zakatholj tovább!:D
2014. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgyúgy :) Az iPhone még mindig kicsi, rossz a kamerája, bluetooth még mindig nincs rajta, sok alkalmazásért fizetni kell, művészet rá zenét letölteni, nem bővíthető a memóriája, és az iOS ugyanolyan zárt maradt, mint amilyen pár napja volt, amikor mindezt legutóbb leírtam.
2014. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: rengeteg érvet fel lehet sorolni az iphone részére is. Nincs lassulás, tökéletes memóriakezelés, nincs reklám az értesítések között, gyorsabb, szebb, stabilabb, összeszedettebb

Ennyi vagy papa. Ez olyan tipikus összehasonlítás az emberektől, hogy mindenki a saját kedvencét dícséri.

2014. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-ast sose lehet meggyőzni...sose volt iPhone-ja, sosem nézett még fel App Store-ba, azért ilyen tudatlan :D nekem attól függetlenül, hogy nincs az ID-mhez bankszámla rendelve, minden fontos alkalmazásom megvan...nem értem, mi az a nagyon sok fizetős cucc, amiről beszél...a zeneletöltés meg művészet...hát, majd ha te tálcán kínálod a tolvajoknak a pénztárcád, akkor kampányolj a könnyű zenelopás mellett :D

az iTunes használata meg szerintem nem olyan bonyolult, hogy egy 5 évesnél idősebbnek gondot okozzon...de ezek szerint vannak, akiknek ez is meghaladja a képességét...és az ilyen akar szabadabb rendszert...:D bluetooth meg egy nagyon lassú, lejárt technológia, esetleg hangátvitelre alkalmas, amit az iPhone is tud...4-5 megás fájlokat ne bt-n küldjünk már könyörgöm...ennyi időd van? :D

2014. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!