Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 napja nem csatlakozik a...

2 napja nem csatlakozik a Viber, csak wi-fire, úgy látszik, letiltotta a Vodafone. Mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Ezer éve náluk vagyok és jó nagy netes csomagot fizetek (amire persze mindig még rádobnak nem kevés pluszköltséget megfejthetetlen okokból), eddig nem volt gond vele, de most úgy látszik, átmentek diktatúrába. Elég ritkán találkozunk a kedvesemmel, így mindig ezen kommunikáltunk, most kéne nekem valami új program. Nektek mi vált be? (A WhatsAppot próbáltuk, de az ő telóján meg az nem nagyon megy)

2014. aug. 13. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Pont most akartam kiirni en is ezt a kerdest. A whatsapp marad mint alternativa, vagy a facebook. Illetve google-nek is van egy alkalmazasa ahol még videotelefonalni is tudsz. Hangouts a neve. Vagy atmesz masik szolgaltatohoz. Telenornal jelenleg mukodik a viber. Ki tudja meddig. Bar ezzel par ugyfelet biztosan at tudnak edesgetni magukhoz.
2014. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia .

Úgy tűnik a Vodafone-nál lesz a

hiba, állítólag már dolgoznak a

Vibert érintő probléma

elhárításán. Két napja egyre több

panasz futott be hozzánk is,

hiszen nagyobb csomagoknál is

"lekapcsolták" a Vibert.

A cég egy felhasználói panaszra

ezt írta válaszul:

"Egy alkalmazás működését érintő

hiba... Tovább...

Miért nem működik mobilneten

a VoIP-szolgáltatás? [Viber,

Skype, stb.]

iphonekozosseg.com

épp most · Nyilvános


Most olvastam facebookon . Ha lajkolod a Magyar iPhone Kozosseget , ott megtalalod . Onnan masoltam

2014. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor jó, ha dolgoznak rajta.:) Most épp helyre is állt, bár addigra elkönyvelte a barátom, hogy megint csak este tudunk kommunikálni és nem elérhető, így még nem tudtam tesztelni, hogy átjönnek-e az üzenetek. (Tegnap nem minden jött át WiFi-n se abból, amit a "leállás" alatt írt)
2014. aug. 13. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd megjavul :) en irtam uzibe is ....
2014. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Próbáld ki:

Viber/Menü/Beállítások/Általános/Kapcsolódás javítása: Mindig be.

2014. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P .Katalin válasza:
Ez jól működik amit írtál,legalább is eddig mert mióta frissítettem a vibert azóta már nincs ez a beállításaiba!Sajnos!
2014. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!