Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Voltam akkora idióta hogy C-n...

Hejjho23 kérdése:

Voltam akkora idióta hogy C-n bepipáltam a tömörítést és ahogy annak lennie kell (persze én ezt nem tudtam) másnap reggel bekapcsoláskor megkaptam a gyfsr is compressed press crtl alt del to restart hibaüzenetet. ötlet?

Figyelt kérdés
amit win 7 tlepítővel és a recovery konzolba beírt parnaccal orvosolni lehet bár a pontos parancsot sem tudom. viszont miután megnyomtam a dvd bootot egyből a partíciók jön be és nincs esélyem rányomni a repairra ahol a konzol lenne. dvd boot után R betűvel kijön pár lehetőség mint a csökkentett mód és a többi de így is csak ugyanazt csinálja és nincs köztük a konzol lehetőség. ötlet? előre is kössz

2013. máj. 5. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A "gyfsr" -t nem tudom, honnan vetted, meg megkísérlek tanácsot adni...


Ha megy az angol: [link]


Ha nem, akkor röviden: Szükséged lesz egy hordozható vindózra, azt be kell bootolnod.

Ekkor vagy egy parancssori felületen, a C: gyökerében beírod, hogy "compact ntldr /u" vagy a vindóz telepítőlemezről átmásolod egy pendrive -ra az NTLDR -t, és a hordozható win segítségével azt másolod fel a megrongált helyére.


Ha bebootolt a rendszer, irtsd le róla a tömörítést.

2013. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!