Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha talál vki egy Iphone 5-öt,...

Ha talál vki egy Iphone 5-öt, amit letiltanak, azzal lehet még kezdeni vmit?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
"Talál" XDDDDD Igen mondjuk visszaadok annak akitől elvetted :D
2014. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
visszaadni igen...
2014. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te elmeháborodott gyökér... :D Ne magadból indulj ki, ismerősöm találta... Annyira csóró vagyok, hogy konkrétan a telefon típusát se ismerném fel. Még mindig a kis Galaxy Ace 3-amnak a részleteit fizetem. :DDD Csak beszéltük, hogy tulajdonoshoz visszajuttatni már nem tudja (nem tudom, mennyire akarta, annyira nem vagyok vele jóban, hogy erre konkrétan rákérdezzek), leadni akárhol nem akarja, mert hát kitudjamelyikmajomrakjael alapon, de megtartani meg megint csak nem tudja, mert ugye le van tiltva. Én meg csak elgondolkodtam, hogy ebből most akkor hogy is jöhetne ki jól. :D
2014. aug. 14. 19:21
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Vissza tudja... Apple boltba 1 perc alatt megtalálják a tulajt...
2014. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván te találtál vagy inkább loptál egyet. Vidd vissza, még nem késő. Ha nincs pénzed rá ne lopd el. Törtess, tanulj, és lesz egy jó állásod, amiből vehetsz 10-et is. Lépj a becsület mezejére.
2014. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg annyira csóró vagyok, hogy még részletet se fizetek a gombsoros telefonom után! na ehhez mitszólsz?
2014. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!