Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásár, Melyik legyen?...

Telefonvásár, Melyik legyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Telefonvásár előtt állok,150-max 160 ezer Ft-ig szeretnék telefont, szerintetek melyik telefont éri megvenni ennyi pénzért? (HTC ONE M8 kizárva, sajnos a kamera miatt, ha kamera jobb lenne azt venném meg gondolkodás nélkül) Ezeken gondolkozom: LG G3, Sony Z2, Samsung S5 talán még a Oneplus One.



2014. aug. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LG G3 vagy Z2, de inkább a Z2, a G3 sajnos elcseszett jószág, gyenge a hardver a kijelzőhöz, és vannak neki akadásai, meg fakó a kijelző... Inkább Z2
2014. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60-80-ert egy nagyon jo fenykepezo + egy jo telo?
2014. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak: nem rossz ötlet de van fényképezőgépem és nem szoktam magammal hordani.


utolsó előttinek: LG G3-nak egyáltalán nem kicsi a hardvere, a legújabb frissítésekkel már nem akad a G3.


első válaszoló: gondolkoztam azon is de a kamerája nem az igazi, én főleg netezésre és fényképezésre használnám a masinát bár tagadhatatlan ,hogy a frissítések jól jönnének,


úgy szeretnék készüléket választani, hogy a következő pár évben jó legyen, nem szeretnék 1,5 év után másik telót venni de azért köszi ,hogy válaszoltatok :)

2014. aug. 14. 22:33
 5/6 anonim válasza:
Én samsungot ajánlanék :) Bár nekem az S5 designe-ja nem annyira tetszik, de amugy szuper telefon :D Az S4 is nagyon jó.. Vagy keress Samsung Note 3-at :D bár kicsivel több, mint 160 ezer, de szerintem megérné :)
2014. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn helyedben megbróbálkoznék egy iOcean X7S-el. Azt szokták mondani hogy ne vegyél kínait meg no name telefont,azoknak anyit mondok hogy 1.ez nem noname.Amint láthatod neve is van méghozzá iOcean. 2. A Huawei is kínai és mégis milyen jó telefonokat csinál és csak van magarországi képviselete ezért kapható idehaza is. Ui:ezt a hozzászólást is egy NONAME telefonal írtam.
2014. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!