Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonrendelés ebayről,...

Telefonrendelés ebayről, segítség!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebay-ről szeretnék samsung galaxy s3-at rendelni, de nem értem valamit .

Miért ilyen nagy az árkülönbség eközött a 2 hirdetés között?

Mit jelent a "Sprint" kifejezés az olcsóbbnál?

Ti rendelnétek telefont ebayről? Vagy ha már rendeltetek, milyen tapasztalataitok vannak?

1. [link]

2. [link]



2014. aug. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Valamilyen hiba okán visszakerült a gyárba, ahol javították, ellenőrizték.

"

Manufacturer refurbished


“Excellent 7.5 out of 10 Cosmetic Condition with normal scratches and wear around the phone and"

És ezt terhelo még 20-30Dollár szállítási költség.


2. Gyári új, díjmentes szállítással.

2014. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen rendelünk ebay-ről, de elektronikai eszközt soha. Baromi könnyen átvernek és nagyon nehéz utána bármit is tenni. Nem beszélve arról, hogy a gyártó nem vállal érte garanciát, tehát szervizelni sem lehet.
2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ad 1: Itt a Google fordítása:

Kiváló 7.5 out of 10 Kozmetikai állapot normális karcolások és a kopás körül a telefon és a képernyő. Nem nehéz jelei használat körül a telefon. Remekül működik nem kérdés egyáltalán. Készen áll a Sprint aktiválás és használat.

2014. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki hogy látja, én kockáztató típus vagyok, bőven megéri.

Jónéhány >100D rendelésem volt, sok apróság mellet, a nagyokkal semmi gond nem volt, Tabletek, Navigátorok, Mobiltelefonok úgy összesen 10.

Apróságokkal már igen, (SD kártya 32GB röhej 2300-ért, de persze 3000 alatt volt jó is közte).

Aztán telefon alkatrész: érintő képernyő vagy 4, törött helyett hátlap, hangszóró, akku stb.

Volt, hogy nem jött meg, pénzt visszakaptam, aztán 2 hónapra megjött, de mindig valamilyen szinten nem ért nagy veszteség.

Nekem bejött, bár most magas a dollár.

2014. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!