Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia m2, Lg g2 mini vagy...

Xperia m2, Lg g2 mini vagy Htc 816?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
LG G2 Mini
2014. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hardveresen megegyeznek (ugyanaz a Snapdragon 400 dolgozik az összesben), mindegyik bővíthető microSD-vel, mindegyikre van KitKat, mindegyikbe egész nagy aksi van, Xperia M2-be és LG G2 miniben a RAM is ugyanúgy 1 giga, HTC-ba 1,5 gigát raktak bele, ez plusz pont, de csak ez miatt még nem érdemes a HTC mellett dönteni.


Az M2-őt gyors ki is ejteném, mert csak TFT kijelzője van, ami hatalmas hátrány.


LG G2 mini és HTC Desire 816 között lenne érdemes tehát dönteni, két legfontosabb szempont szerintem a szoftver és a kijelzőméret.

Nekem az 5,5" már túl nagy, így már csak ezért sem kéne a HTC (pedig amúgy minden más téren jobban bejön), LG G2 mini 4,7"-es kijelzője szerintem sokkal jobban használható, de ezt mindenki döntse el magának.


Szoftveres téren kb hasonlóan nagy az eltérés. Mindkettőn KitKat van, de mindkét gyártó saját skinjével ellátva, ami hatalmas eltérést eredményez, kinézet, funkciók, teljesítmény, minden terén.

Én a HTC Sense-t sokkal jobbnak tartom, de ez is szubjektív.


Kamera terén a HTC jobb.


Ezen kívül már minden más betudható apróságnak, aminek nem nagyon kéne befolyásolnia a döntésed, max ha megvan akkor jössz rá, hogy az jó dolog.

Pl. a HTC-be sztereó hangszórók vannak (ez már hatalmas plusz) a kijelző elején (ezzel együtt meg már maga a megváltásÖ.

LG-be pedig a telefon hátlapján vannak a gombok, ami szerintem kifejezetten jó hely a gombok elhelyezésére, több előnnyel is jár, ezek használat közben előjönnek majd, de vásárlás előtt ne nagyon foglalkozz velük (max ha nagyon nem tudsz dönteni a két telefon még a kijelző mérete és a szoftver alapján sem).

2014. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!