Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia Z2 a Snapi 801-essel...

Az Xperia Z2 a Snapi 801-essel meddig fogja bírni?

Figyelt kérdés
Szóval erős, erős, de mondjuk a 2015-6 os játékokat is vinni fogja? Hát jó nyilván nem játszani kell, de mondjuk a Real racing 3-at, majd 4-et, és mondjuk a Dead Trigger 2-3-at elfogja vinni? Illetve, még annyi, hogy ha ennél többel nem nagyon játszok, meddig fogja bírni?
2014. aug. 15. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
egy ennél gyengébb hardver is el tudja vinni ezeket a játékokat.
2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm, és igazából csak azért volt lényeges, hogy ne vágjam teljesen haza azzal hogy folyton ezekkel játszok rajta!
2014. aug. 15. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

WTF?

Sosem értettem amikor emberek ilyeneken paráznak, hogy azzal tönkrevágnak egy telefont, hogy játszanak rajta, amikor a játék direkt telefonra készült, azaz direkt arra, hogy használd, nem arra, hogy letöltsd és nézd az ikonját.

2014. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jogos, csak hallottam kritikákat róla, ezért jobbnak érzem több helyről begyűjteni az információt! Mellesleg köszönöm! Még azt megkérdezhetem, hogy ha veszek hozzá Sony vezeték nélküli fülest, és PS4 kontrollert, akkor azokat elbírja majd egyszerre?
2014. aug. 15. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

PS4 joystick nem annyira működik Android-dal, legalábbis ahogy neten néztem még inkább csak próbálkozások vannak, szóval DualShock 3-at vegyél (PS3-as joystick), az tökéletesen megy Androidal.


És igen, bírja egyszerre a kettőt.

2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyszerű! Akkor meg is rendelem azt a kontrollert :D

Köszönöm!

2014. aug. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!