Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénzemet szeretném vezetni,...

Pénzemet szeretném vezetni, hogy mennyi van mire költöttem erre tudtok programot?

Figyelt kérdés

Szóval van nálam xy készpénz tellómra meg kéne egy app, hogy ha ránézek lássam mennyi van a pénztárcámban, ha fizetek xy összeget illetve kapok akkor azt betudjam írni a tellómba hogy ezért és azért + - volt xy pénz összeg és úgy számolja is ki rögtön, hogy mennyi kes van.

Továbbá hogy mire volt kiadás illetve bevétel aztán azt később vissza tudjam nézni.

Extraként csúcs volna ha online menne a dolog és pc-n is hozzátudnák férni.


Még rövidebben: Program amibe beírom a ki és bejövőt és magától számolja a nálam lévő pillanatnyit azokból.


Előre is köszönöm a tippeket!


2014. aug. 15. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Excel
2014. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Számológép, Jegyzettömb combo.
2014. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

#2 vagyok.


Nem fognak ilyen appot készíteni, mert erre vannak a jegyzetek. Aki ezt nem képes "manuálisan" csinálni az egy szerencsétlen.

2014. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Haver Excelt hasznalt ilyenre, en Notepadba irom husegesen, idokozben probalok irni egy programot, ami mar adatbazisokkal is dolgozzon. Telefonon is regebben mikor neztem Androidra rangeteg ilyen program van, olyat ami online megy nem tudok, de a mai vilagban nem lepne meg ha lenne ilyen.
2014. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zakathol ***** válasza:
Spendee.
2014. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Speendee úgy gondolom beválik!

Köszönöm!

2014. aug. 15. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:

#1-2-3


WTF? 1999-ben éltek még vagy mi? Mindenkinek ott az okostelefon a zsebébe, szerintetek nincs erre millió féle program?


Expense Manager és Financius amiket már próbálgattam és nagyon bejön nekem, vagy ott az Expense IQ, ami többet tud, de jóval rondább is.


Expense Manager néven több program is van, erre gondoltam: [link]

2014. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saavedro ***** válasza:

"1999-ben éltek még vagy mi? Mindenkinek ott az okostelefon a zsebébe"


Az van, agynak meg már nem jutott hely.


Ne játsszuk el, hogy hű mennyivel fejlettebb most minden.

2014. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zakathol ***** válasza:
Attól még ha van egy okostelefonod, szabad használni arra amire való. Ettől még senki nem lesz "szerencsétlen", sem pedig agyatlan.
2014. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!