Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komolyan létezik ilyen, hogy...

Komolyan létezik ilyen, hogy láthatatlan marad? Hogy nem jelzi az antivirus?

Figyelt kérdés

"A többi hasonló alkalmazástól eltérően a Mobilkém teljesen láthatatlanul működik..........A MobilKém viszont telepítés után teljesen nyomtalan."


Azért ez durva! Így nincs védve az ember a rosszakaróitól vagy a féltékeny barátjától barátnőjétől?



2014. aug. 15. 16:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen nem tud láthatatlan lenni, alkalmazásoknál ugyanúgy látod, hogy telepítve van, meg valószínűleg a Security->Device Administrator-nél is ott van (magyarul nem tudom mi lehet a neve).
2014. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit.... Ha fizikailag nem fér hozzá X a telefonodhoz, akkor nem tud megfigyelni; igaz?
2014. aug. 17. 13:44
 3/40 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem tudja telepíteni a programot, miután előfizetett rá.
2014. aug. 17. 13:47
 4/40 anonim ***** válasza:
35%
A szutyok android...:) használjátok csak:)))
2014. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Come back ***** válasza:
0%

1. Nem létezik kártékony vírus mobiltelefonra.

2. A kém programot nem tudják használni a féltékeny barátnők, rosszakaróid. Ehhez tudás kell, idő és szándék!

3. Értelmetlen egy ilyen kis jelentéktelen személy után kémkedni, mint amilyen te vagy! Ha bank elnök vagy, akkor elnézést! Az egyetlen dolog, ami veszélybe kerülhet az a bankkártyád. De a Google (több milliárdos profi cég) erősen védi az adataitad külső 3. Személyektől. Ugyanis még sehol sem hallottam, hogy valaki pórul járt volna kém program által

2014. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
52%

5. hozzászóló.. egy nagy BIHIHIHHI, amit írtál:D


Androidra van a legtöbb kártékony kód.. többszázezer vírus van, teee.. ne vezesd már félre az embereket! A google meg tökletojja, hogy kinek mi történik a készülékével, ameddig Ti, Android-használók tejeltek neki. Reklámhordozók vagytok, kemény pénzeket ér az, amiket a google leszív a telefonotokról: használati adatok, pozíciók, érdeklődési kör.

2014. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
23%
6-os:Oszt akkor?Essek hasra vagy mi?Nem tudom melyik univerzumban élsz de nekem 3 év droidozás után is vírusmentes a telóm.Söt elöször a gyk-n hallok ilyet hogy van bármiféle vírus droidra.Pedig rendszeresen látogatom a szakfórumokat(XDA-t is)de valahogy senki nem találkozott ilyesmivel.Na ez hogy lehet?Jaaa,nem mindenki olyan birka júzer hogy össze-vissza mindent letölt meg fünek-fának megadja az adatait.
2014. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Te 3 év droidozás után is azt HISZED, hogy vírusmentes a telód:)

2014. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Mutass már egyet, légyszíves. És írd le a módszert is, amivel a telefonomra kerül anélkül hogy tudnék róla.
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Come back ***** válasza:
Egyszer 1.5 év használat után kipróbáltam a Nod 32 vírus írtó alkalmazást, 13 vírust talált!!! 13 vírussal éltem hónapokig. Közben nem lassult le a mobilom, nem lett kevesebb pénz a kártyámon, nem jött kéretlen reklám, se email...stb. Magyarul NINCS KÁRTÉKONY VÍRUS androidra!
2014. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!