Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komolyan létezik ilyen, hogy...

Komolyan létezik ilyen, hogy láthatatlan marad? Hogy nem jelzi az antivirus?

Figyelt kérdés

"A többi hasonló alkalmazástól eltérően a Mobilkém teljesen láthatatlanul működik..........A MobilKém viszont telepítés után teljesen nyomtalan."


Azért ez durva! Így nincs védve az ember a rosszakaróitól vagy a féltékeny barátjától barátnőjétől?



2014. aug. 15. 16:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ez így ok,de ettöl függetlenül süt az írásodról a tudatlanság meg a hozzá nem értés.Gondolom nem programtervezö informatikus diplomád van,szóval most még egy szinttel továbbégetted magad;) Na csáó
2014. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

"Értelmetlen egy ilyen kis jelentéktelen személy után kémkedni, mint amilyen te vagy!"


Én nem vagyok jelentéktelen, de köszi! :)


Sajnos van olyan elmebeteg, aki bármire képes - akár törvényt sérteni is - csak azért, hogy ártson, ill. elérje, hogy újra az életed része legyen.


Jó sokat írtatok, köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 18. 16:19
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos van olyan elmebeteg, aki bármire képes - akár törvényt sérteni is - csak azért, hogy ártson, ill. elérje, hogy újra az életed része legyen."


Csak ezek az emberek nem fognak semmit telepíteni a telefonodra, ha nem adod oda nekik....



"Én nem vagyok jelentéktelen, de köszi! :)"


De igen, az vagy - legalábbis az ilyen hacker, kém, katonai, terror, bármilyen hasonló nemű támadások szempontjából. Nem, az ex nem számít.

2014. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Nem, még mindig nem vagyok :)


Sok az irigyem, mert a vállalkozásom szépen megy. Sokan megpróbáltak kihasználni, nyilván megszakítottam velük a kapcsolatot, és itt Magyarországon divat azt megpróbálni elásni, akinek jól megy.

2014. aug. 21. 18:55
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok tévét nézel.
2014. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Aki sose próbált saját üzletet felépíteni, nyilván nem ismeri ennek a nehézségeit sem.


Arra nincs időm, hogy meghaljak; nemhogy tévézzek!

2014. aug. 23. 19:11
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ez az oldal (főleg) tizenéves gyermekek játszótere. Sajnos. A válaszaik legtöbb esetben nem relevánsak, csupán a frusztrációjukat tükrözik.
2014. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
75%

Ja igen, hogy szummázzam is a válaszaimat:


Manapság, ha ragaszkodsz az okostelefon-nyújtotta kényelemhez és a biztonság is fontos szempont számodra, az androidos eszközöket kerüld.

2014. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Indoklás? Ja, az továbbra sincs :) Nem gond :)
2014. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
75%

Ott egy felsorolás az egyik előző oldalon androidos vírusok-ügyében.


Milyen indoklást vársz még?


Ja, persze, tudom, x éve van androidos telefonod és sohasem volt még vírusod. Bihihi. Hagyjuk, jó?

2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!