Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komolyan létezik ilyen, hogy...

Komolyan létezik ilyen, hogy láthatatlan marad? Hogy nem jelzi az antivirus?

Figyelt kérdés

"A többi hasonló alkalmazástól eltérően a Mobilkém teljesen láthatatlanul működik..........A MobilKém viszont telepítés után teljesen nyomtalan."


Azért ez durva! Így nincs védve az ember a rosszakaróitól vagy a féltékeny barátjától barátnőjétől?



2014. aug. 15. 16:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
59%

Na, haladunk, már ott tartunk legalább, hogy vannak vírusok..


Ha elolvastad volna a cikkeket (mondjuk nem vártam..), erre is választ kaptál volna...

2014. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Áhh...feladom.Higgy amit akarsz.Nem az én gondom.
2014. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Come back ***** válasza:

[link]

Téma lezárva!

2014. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
59%

Csak mert belinkeltél egy 3 éves (!!!!) cikket? :))))


Amit ráadásul egy google-alkamazott (biztosan elfogulatlan) véleményére alapoznak?


Nem érzed, hogy ez "kicsit gyengébb" az énáltalam belinkelt cikkeknél?

2014. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Come back ***** válasza:
Mellesleg, ki csinál vírust? A hacker, a bűnöző, aki azonnal akarja az eredményt, és nem holnap, nem egy év múlva! A jelszót neked is szívesen odaadom, nem tudsz vele mit kezdeni, mivel a belépéshez szükséges jelszót a telefonomra küldi. Ilyen jelszó például nálam a K&H bank application. De ugyanúgy le van védve a többi jelszó is smssel. Az ncore jelszóval még nem éltek vissza se 1, se 2 éve s nem is fognak semelyik jelszóval. Az smseim nem titkosak, sőt unalmasak, a névjegyeket neked is szívesen megmutatom.
2014. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
59%

Come back, nem érzed, hogy durván lábon lövöd magad?


Most arról a sületlenségről ne is beszéljünk, hogy a hekker az eredményt azonnal akarja:))


Jól értem, te megbízol a telefonod jelszavában és abban, hogy a netbankod smsben küldi a belépéshez szükséges jelszót.


ööö.. hova is? A homloklebenyedre?:))

2014. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Come back ***** válasza:

Te nagyon gyerek vagy még. Arra sem emlékszel, hogy mit írtál tegnap.

"Jaaa igen, onnan tudod, hogy még nem ért (anyagi) kár. És mi lesz holnap, egy év múlva? 13 vírus:)" Erre reagáltam, nem létezik időzített vírus. Ráadásul holt hülye is vagy. Nincsen e-bankod, fingod nincs hogy sms belépés kell hozzá, és hiába lesed ki a jelszót, ha a 70 246 88** telefonszámra kapom meg a belépési kódot. De azért játszod az eszed. Te buta vagy! Olyan banális dolgokba kötsz bele, hogy 3 éves a cikk. Igen, mert az elmúlt 3 évben úgy megváltozott a vírusok felépítése és veszélyessége, hogy ez a cikk totál elavult. Az android Google fejlesztés, így csak jobban hiszek a fejlesztőnek mint bárkinek. Ott profi programozók dolgoznak. Érdemben semmi olyat nem tudtál mondani, ami bizonyítja hogy létezik veszélyes vírus. Én vagyok rá a példa, NEM LÉTEZIK KÁRTÉKONY VÍRUS! Én az összes jelszavam a telefonomon tárolom, és eddig egy visszaélés nem történt. De neked hiába is mondja 2 vagy 10 ember szépen logikailag alá támasztva, már csak azért sem fogod felfogni. Helyette itt égeted magad a hülyeségeiddel. Nekem se időm, se energiám nincs egy össze vissza beszélő, arra sem emlékező hogy mit írt egy napja; logikával, tapasztalattal egyáltalán nem rendelkező hülye kis Trollnak folyamatosan újra és újra leírni azt amit nem tud elolvasni. Töröltem a kérdést, trollkodj kedvedre!

2014. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Jézusom.. Ennyi sületlenséget:(
2014. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
48%
68%-os:nehogy azt hidd ám hogy WinfosFón-ra még ájóeszre nincs vírus ;)Megnyugtatlak hogy arra is van;) De hát egy 12 évesnek ezt hiba mondom.Nyugodtan verheted még itt magad,lényeg hogy mi tudjuk mi a dörgés,hogy működnek a dolgok,te meg nyugodtan toporzékold ki magad.
2014. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
51%

Ha az érvek elfogytak (vö.: "nekem még sose volt vírusom! De ájfosra is van vírus!" és társai), jön a személyeskedés..:)


35 éves, nős, 2 diplomás férfi vagyok, saját vállalkozásokban ügyvezető. Rendelkezem andoidos eszközzel (már csak egy okostévé személyében - kényszerből), apple infrastruktúrám van otthon (mac-mbp-ipad-iphone - jöhet az applehater-fröcsögés), feleségem egy Lumia 620-at használ.

2014. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!