Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a telefonomon a...

Don't be afraid kérdése:

Nem működik a telefonomon a touchpad rész, meg lehet javítani szerviz segítsége nélkül?

Figyelt kérdés

BlackBerry 9360am van, és az a nagy hibája, hogy a touchpad része nem működik... Legalábbis félig.

Megnyitni dolgokat tudok vele (kattintásra reagál), de ha mozgatnám az 'egeret' akkor semmit nem csinál...

Szoftvert az imént frissítettem rajta, de az sem használt, próbáltam a beállításoknál is nézelődni de semmi nem utal arra, hogy elállítódott volna...

Már végképp feladtam, hogy valaha is rendesen fog működni, de most meg bejött egy 'ablak' a szoftver frissítése után, ami nem akar eltűnni az 'egér' nélkül...

Így a zenehallgatásnak is lőttek a telefonon...

Szervizbe nem szívesen viszem, mert drágább lenne megjavíttatni, mint amennyit ér a telefon. :D

Ha valaki esetleg tud bármit ami segíthet, várom az ötletét még akkor is ha nem biztos, hogy siker lesz belőle. :)

Előre is köszönöm!

Szandi



2014. aug. 16. 01:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!