Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptopom touchpadján bal...

HP laptopom touchpadján bal és jobb egérgombja, illetve a görgetősávja nem reagál az érintésre és a kattintásra. A touchpad többi része működik. Mit tehetnék? Szerviz kizárva, munkaeszköz.

Figyelt kérdés
(A kérdés megírásához digitális rajzpadot használtam)
2010. márc. 22. 09:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet köze ahhoz, hogy ráfröccsent egy kis víz?
2010. márc. 22. 10:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp sem akarod szervízbe vinni (bár úgysem tudsz rajta dolgozni :)), akkor vegyél egy (USB-s) egeret hozzá. Nem hiszem, hogy szoftveres gondja lenne, és szerintem házilag nem javítható. Ha belement a víz, elronthatta az érintkezőket.
2010. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az jutott eszembe, amikor egyszer mosogatás közben zenét hallgattam, és belelógott a fülhallgató a vízbe. Egy fél napig nem szólt, aztán megint szólt. Lehet, hogy, ha kiszáradna, működne?


Ja, új laptopról van szó, van rá garancia, de nem tudnám mellőzni.

2010. márc. 22. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs semmi baja csak talán újra kéne hangolni.

[link]

2010. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Használat közben adta meg magát. Nem lehet, hogy vírus? Windows 7-en hogy tudom visszaállítani?
2010. márc. 22. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, hogy a laptopodon volt-e már használva a tapipad hibátlanul (pl. nem teljesen új gép-e). Mert ha teljesen új a gép, akkor egy driver telepítés a touchpadhoz megoldhatja a problémát. Lehet, hogy ami most van driver, az csak ennyit tud kihozni belőle. Ha ez a gond, az alaplapi cd-n, vagy a neten találsz hozzá való drivert.
2010. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Három hónapos új gépről van szó. Azóta javult, bár indításkor nem akarja felismerni, ha kattintottam.
2010. márc. 26. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!