Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki iPhone-t...

Rendelt már valaki iPhone-t az apple.com-ról? Vélemények!

Figyelt kérdés

A telefon mit tud úgy.

Úgy értem nyelv, stb. Ugyanolyan mintha itthon megvennéd a boltba?


2014. aug. 16. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

fogadjunk kinézted a 100 dolláros at&t függő, előfizus ájfont...

egyébként te csak a magyar store-ból tudsz rendelni, amerikaiból semmiképp, pláne nem előfizetéssel.

amúgy kérdésre válaszolva ugyanazt kapnád.

2014. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy angol nyelvű az iOS. Habár ezt még az is gyorsan meg tudja szokni, aki nem tud angolul. Egyébként sokszor megéri így rendelni. Csak ha nincs szerencséd elkapják a vámon, és rögtön azt mondják, hogy akkor kapod meg, ha kifizetsz még az ára mellé x vámot is. Az Amazonnál mondjuk néhány rendelést úgy rögzítenek, hogy eleve többet vonnak le tőled, mint amennyi a termék ára+posta, és attól függően, hogy mennyi adót kellett fizetni visszautalják neked a többletet. Egyébként kint is drágább a telefon előfizetés nélkül (habár apple.com nem hiszem, hogy előfizetéssel adja). De szerintem ha jóval olcsóbb érdemes megrendelni, csak a vámmal mindig számolni kell ilyenkor. Meg akkor rögtön kell egy 220V-110V dugó átalakító (az új töltőknek már elég csak a dugót átalakítani, működnek 220V-ról is). De kb. ennyi. Még szerintem garancia is érvényes itthon rá
2014. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden iPhone-on van magyar nyelv attól függetlenül, hol veszed. De ahogy #1 írta, nem tudsz az US Store-ból vásárolni, és az USA-ból behozott iPhone-ra nem tudod itthon érvényesíteni a garanciát.
2014. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!