Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 21 éves fiú vagyok, a kiszemel...

21 éves fiú vagyok, a kiszemelt egy nagyon csinos és értelmes 26 éves csaj, akit még régebben ismertem meg (személyesen 2 éve beszéltem vele utoljára), nemhiszem, hogy van most barátja, közelebb akarok hozzá kerülni, lehetne nála esélyem?

Figyelt kérdés

Tehát nálam kb 5 évvel idősebb a csaj, értelmesnek tűnik és nagyon jól is néz ki. Régebben sokat beszélgettünk és az jött le nekem, hogy bejöhetek neki, nem tartom magamat hülyének sem csúnyának. A terv az lenne, hogy jobban megakarom őt ismerni esetleg lehetne is köztünk valami mielőtt még kiköltöznék külföldre, Ausztriába (megvan az oka, hogy miért most nem térnék ki rá).

Az eltelt 2 év alatt sokat változtam, szerintem ő is, nem beszéltem vele azóta személyesen, csak e-mailen pár szót, és mostanában merült fel, hogy megbeszélnénk egy találkozót majd, ami nálam lenne az albérletben. Ugye ez lenne részemről az első s egyben utolsó találkozó is vele az út előtt, tehát elég nagyot kellene ott durrantani, hogy levegyem a lábáról és esetleg érdeklődést keltsek benne irántam. Milyen tippeket tudnátok nekem ajánlani esetleg, hogy mély nyomot hagyjon a csajban ez a találkozó?



2014. aug. 10. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele lefeküdni vagy ilyesmi, csak azt akarom elérni nála amit még kb egy fiú sem, olyan maradandó legyen ez tatalálkozó, hogy ne felejtse el egy jó ideig, meghogy némi vonzalmat is érezzen ezek után irántam. Nem szándékozom nála kezdeményezni, azt akarom elérni, hogy ő benne alakuljon ki a vonzalom irántam.
2014. aug. 10. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2014. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sokat görcsölsz aranyapám, hát kinek kell egy ilyen f.zi? csak lazán tudod mint a kokkerspániel a holdfényben
2014. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!