Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Note 2-m,...

NJoe kérdése:

Van egy Samsung Note 2-m, amiről a gyermekem letörölte az összes fotót. A képek nem a memóriakártyán voltak tárolva. Valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés
A Recuva sajna nem látja a mobilt... :/ valami mást tudnátok ajánlani?
2014. aug. 20. 08:35
1 2
 1/16 Come back ***** válasza:

"Deleted Picture Recovery"

[link]

2014. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sanja ez nem működik.. ugyan leírja hogy hogyan kellene de leginkább csak akkor ha a fotók sd kártyán voltak.. ebben az esetben nem..
2014. aug. 20. 09:32
 3/16 A kérdező kommentje:
Túl a kb 10. recovery programot :D egyik sem látja a telót.. :/ valaki please!!!!
2014. aug. 20. 11:11
 4/16 Come back ***** válasza:

A valaki nem fog segíteni. Itt holt hülye mindenki!

Ez Note 2 re van: [link]

Várom a zöld kezet, ha sikerül! :)

2014. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Minden rendben lenne, ha megismerné a note 2-t.. ezzel küzdök ezerrel, de nem tudom elindítani mass storage módban.. kb ha visszanyerem a képeket ez lesz az oka hogy megszabadulok tőle..
2014. aug. 20. 15:48
 6/16 Come back ***** válasza:

A Note 2 a legjobb telefon! Nekem is olyan van, ha nem adnád a gyereked kezébe, nem lenne gondod. Itt van a személyre szabott megoldás:

[link]

2014. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az első működő verzió, csak képet nem talál :D
2014. aug. 20. 20:08
 8/16 Come back ***** válasza:

Nem baj, már sínen vagyunk.Nézd meg a YouTube-on: Galaxy Note 2 Recovery: How to Recover Deleted Ph…

Galaxy Note 2 Recovery: How to Recover Deleted Ph…: [link]

2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valami nem stimmel... így csináltam eddig is, de a teszt előtt frissen letörölt fotót sem látja.. Természetesen a telót igen, csinálja is az analizálást, de utánna semmi..
2014. aug. 21. 05:41
 10/16 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy Mass Storage-nak kellene felcsatlakoztatni, de ilyen lehetőség ennél a telónál nincs.. Találtam hozzá egy programot ami elvileg tudná, de ahhoz meg rootolni kell. Megcsináltam Odinnal, erre újraindítás után írja, hogy az SuperSu leállt.. és a program közli, hogy nincs rootolva a teló..
2014. aug. 21. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!