Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most állok telefon vásárlás...

Most állok telefon vásárlás előtt! Tudnátok segíteni milyet vegyek? 40. 000 FT. -m van rá! De mindenki aztmondja Alcatelt ne, mert nagyon rosszak, megbízhatatlanok!? Azt mondják csak Samsung vagy Sony-t vegyek! Dupla magos proceszor,1Gb Ram kellenne!

Figyelt kérdés
Neteznék , játszanék is vele ! Segítséget előre köszi !
2014. aug. 20. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Lg l65- 36 ezer volt telenoros, nagyon jó kis telónak tűnik. Szép és "okos" is. Bár két hét után szervízbe kellett küldenem, de szoftvert frissítettek rajta és teljesen jó lett.


Kétmagos, 1.2GHz-es processzor

5 megapixeles kamera

Android 4.4 KitKat operációs rendszer---ez most újnak számít

2014. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 630 vagy nokia lumia 525

Vagy motorola moto e

2014. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem már vártam a nokia lumiásokat. Komolyan undorító egy készülék, bár ha ennyien ajánlják akkor biztos jó ár-érték arányú. :D DE nézd meg amit én ajánlottam. Lg L65.
2014. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi !
2014. aug. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!