Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Samsung...

Melyik telefon a jobb? Samsung Galaxy S5 mini vagy HTC One. Nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Ti mit mondtok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 20:50
 1/8 anonim válasza:

Samsung okostelefonokat ha teheted kerüld el. A samsung (ma) a legócskább mobilokat gyártja az egész világon.


Galaxy s1, s2 tulaj voltam és az s2 sajnos még mindig meg van, eladni lehetetlen mert nem jó semmire, megbízhatatlan bugos hibás rossz!!


Ismerős vett samsung galaxy s4 minit, 2. nap ledobta a gsm hálózatról és miután újra indította lehetett vele telefonálni 2 percet aztán meghalt a hálózat megint.

Ilyenkor persze elvinni megnézetni, ja tényleg hibás, várni még pár napot mire kapsz 1 másikat aminek más a baja..


Jó lenne ha a samsung reklámok közül valamelyik fele tényleg igaz lenne fele annyira.


Nem beszélve arról h. melegszenek (tűz forróak) az s2 nekem volt h. kikapcsolt mert túlmelegedett és várni kellett 20 percet.


HTC az egyik minőségi gyártók közé tartozik okostelefonok terén.


Samsungot venni HTC helyett olyan mint skodát venni audi vagy bmw helyett.


A HTC minőségi megbízható. Neki nem kell saját magát fényező nevetséges reklám.


A válasz:


HTC One

2014. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek csak a Htc kamerája gyengébb. Az milyen mert 4 megapixeles? Nagyon látszik a különbség?Meg az aggaszt még hogy a htc idősebb teló már...
2014. aug. 20. 21:29
 3/8 Saavedro ***** válasza:
Az újabb nem minden esetben jobb. A HTC egy baja, hogy nyomatja ezt a hülye UltraPixel kamerát - de attól még nem lesz használhatatlan a kamera. És minőségibb.
2014. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 F.S.G. ***** válasza:
én azt mondom egyiket se inkább LG g3-at vegyél szerintem ez a legjobb !! de hát izlések és pofonok :)
2014. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
G2,G3 vagy Nexus 5,ezt a 3at tudom mondani,Samsungot a büdös életbe se,nekem is volt vele tapasztalatom,a hátlapja gagyi műanyag,semmi "prémium",fagyogat,nincs optmizálva. Szóval a kettő közül is inkább HTC One.
2014. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettő közül HTC One-t ajánlanám inkább. Bár régebbi, de erősebb a hardver, Samsung S Mini szériájának csak nevében (és megjelenésében) van köze a nagyokhoz. HTC One kamerája sajnos tényleg nem a legjobb, bár jó lehetett volna az irány, de a gyakorlatban sajnos nem nagyon jött ki az Ultrapixel előnye (ami a kevesebb képzaj és nagyobb érzékenység lenne).
2014. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom ti milyen samsungokat hasznaltatok, de azért kérem szépen az S2-őt ne hasonlitsátok már az S5höz.

Nem kötekedek és senki ne vegye magára.

De akkor elmondom az én oldalamról.

Szval nekem bátyám vett egy S4-et kb 1,5éve és a másfél év alatt ha befagyott 5X! Én használtam egy darabig, jó,gördülékeny,néha akad de az az 1-2másodperc nemvág földhöz. Nem egy tökéletes teló és nem mondom h az Lg g2-3 nem jobb vagy a Nexus, ezekről nemtudok mit irni mert eggyikel se volt dolgom.

Csak igy a fentiekhez képest azért ezek "enyhe" tulzások az S3-4-5 sztem már stabilabb, és sztem a 4-estől tényleg egész jónak mondható a Samuk. DE kinek mi. És a Htc One-ba ha joltudom már sok készüléken javitották a kamerát:)

2014. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HTC. Az s5 mini egy átverés. 130 ezer forint olyan hardverrel mint egy 30 ezer forintos kínai cucc. SZÉGYEN!
2014. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!