Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben különbözik az iPod és...

Miben különbözik az iPod és az iPhone?

Figyelt kérdés
Legújabb iPod Touch, és az iPhone 5s közti különbségre lennék kíváncsi. Válaszokat köszönöm!

2014. aug. 21. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
iphone-on lehet telefonálni is
2014. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az rendben van ezt én is tudtam.
2014. aug. 21. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát akkor minek kérdezed? Az iPod mp4-lejátszó, az iPhone meg telefon!
2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk hardver különbség, támogatás (ios, appok stb). Szerintem ez a két tényező elég fontos szerepet játszik, de már utána néztem. Azért köszi a válaszokat!
2014. aug. 21. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Az iPod egy mp3 lejátszó és sok színben létezik, oldala lekerekített.

Az iPhone egy telefon csak 3 színben létezik, oldala Nem lekerekített.

Minden más ugyan az.

2014. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez nagyon nem így van, ahogy az utolsó írta, a kettő között lényeges hardverbeli különbségek vannak. Nekem a ötödik generációs iPod Touch-om van és a legtöbb alkalmazást gond nélkül viszi, de vannak olyanok is amik meg tudják izzasztani és az iPhone-on biztos jobban mennének. Valamint nagy valószínűséggel az iPodra az idei iOS 8 lesz az utolsó rendszerfrissítés, míg az iPhone-ra legalább 2 jön még, de lehet hogy 3 is. Remélem tudtam segíteni :)
2014. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Végre egy korrekt válasz!:)
2014. aug. 31. 13:19
 8/8 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de te melyiket választottad?

Én is eközött a kettő között vacillálok éppen.

2014. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!