Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Xperia Z1-e van,...

Akinek Xperia Z1-e van, legyen szíves elolvasni és segíteni?

Figyelt kérdés
4 napja vettem az Xperia Z1-emet. Sajnos már most előfordult, hogy lefagyott a telefon. A kamerától sokkal többet várnék, a zoom-mal nem vagyok megelégedve. 20,7 MP-ről van szó, szerintem elvárható, hogy rendesen zoomoljon a készülék. A másik problémám, a töltés. 3-4 óra míg feltölt a készülék, és egy napot sem bír ki teljesen. Tudom, nagy a képernyő, illetve az aksi is elég nagy, és, hogy a legtöbb okostelefon nem bírja egy napnál tovább, de csak meg szeretném kérdezni, nektek nincsenek-e ilyen problémáitok, illetve mennyi idő míg feltölt a készüléketek, elégedettek vagytok-e vele, stb. Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. aug. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana megcsinálni a szoftverfrissítést.


Töltsd le a pc companiont a számítógépre és hajrá.


Ui:

Kb minden ilyen teló ennyit bír, főleg, ha agyonnyomkodod mivel új...

2014. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

szerény véleményem a zoom -ot telefonon el lehet fejeteni kivéve + optika, de akkor már veszek normális fényképezőt, az aksi meg idővel jobb lessz, vagyis észrevettem h. tovább birja(nekem is feltűnően gyorsan merült igaz terhelés alatt :P ). 3000 mAh aksi van benne ugyh. a töltési idő sem lessz 3 perc, kivéve ha veszel hozza gyorstöltőt és kb 1500 mA körül fogja majd tölteni. Fagyást nemészleltem volt h. aplikáció leállt de a ramja televolt már csak ha 100 MB ram lehetett üresen kikapcs bekapcs és kész.

2014. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem eddig egyszer fagyott le, igaz akkor 10percig se kép se hang, agyvérzés kerülgetett... Nekem majdnem két hónapig tartott mire megtanultam használni a kamerát normálisan. ;) az akkut illetőleg, ha okosan használod a staminát, automata fényerőt, stb akkor bírni fogja :)

Nekem egyetlen bajom, hogy melegben a szilikon tokkal viszonylag megelszik, de így sem cserélném el még 10db galaxy fos akármennyire sem :D

2014. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még annyi h. amióta megvan nem fagyott ill. ha az alkalmazás beragadt akkor a home gomb működött ugyh. nópara. HA fagyna akkor nyisd ki a jobb oldalát a mobilnak a SIM alatt van egy piros gomb azt ovatosan nyomd meg tűvel tolvéggel stb de azért ovatosan és kikapcsol a teló. ennyi
2014. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!