Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet Androidra 15...

Miért nem lehet Androidra 15 GB-os fájlt torrentet letölteni egy 32 GB-os memória kártyára?

Figyelt kérdés
File Exceeds Filesystem Size limit (Write to disk)
2014. aug. 22. 11:54
 1/3 pdavid90 válasza:
Mert a telefon és csak akkor.látja a sd kártyát ha fat32 be van az meg korlátozza egy fájl méretét asszem.4 5 gigara de nem akarok hulyeseget mondani. Akkor.tudod ratenni ha leformazod a kártyát ott hozzá neked h mibe akarod de akkor nem fogja olvasni a telefon na remélem érthető voltam xD
2014. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
NTFS-re leformáztam most rendesen tölti, viszont most meg a pc nem látja, ha kábellel csatlakoztatom :/
2014. aug. 22. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ext4-re formázd inkább a kártyát, bár az a gond, hogy a gép azt sem fogja látni.
2014. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!