Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor frissíthető a Sony...

Most akkor frissíthető a Sony xperia SP a 4.4-re? Ez biztonságos? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

[link]

[link]

Ezek alapján frissíthető az SP a 4.4-re???!!!!!

Nem úgy volt, hogy még nem adták ki? És miért nem mutatja nekem Update centerben????



2014. aug. 22. 13:51
 1/9 Kromosome ***** válasza:
A CyanogenMod nem hivatalos frissítés, hanem egy alap androidos verziósávra épülő, sok tekintetben felturbózott flash ROM, amit nem lehet olyan egyszerűen feltenni a telefondora, mint az Update Center-es frissítéseket, így, ha nem vagy jártas a témában, ne ess neki. Root-jogok, CWM, és még sok minden más is kell hozzá, de ha érdekel a dolog, XDA-n mindent megtalálsz a romfrissítésről! :)
2014. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen,igen, pont azt néztem. És nem vagyok benne jártas, és ha elkúrom, akkor vihetem a T-mobilhoz, ahonnan meg elküldenek, és a garancia sem lesz érvényes :D

De akkor ez azt jelenti, hogy hamarosan a Centerben is várható a frissítés?

2014. aug. 22. 14:09
 3/9 Kromosome ***** válasza:
Hát én ezt sajnos nem tudom megondani biztosan, de a források alapján igen, valószínű, hogy jön! :D És jó a meglátásod, a rendszernek a rootolása máris kizárja a telefont a garanciából (amivel én speciel nem értek egyet, de mindegy, nem is az a lényeg), úgyhogy ha annyira nem sürgős, szerintem várd meg az hivatalos Sony update-et! :)
2014. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kellene, mert jelenleg nem fut a skype,viber hívás :S ÉS ez elég gáz :S Bár a 4.4.4 nek a kezelőfelülete is tetszetős:DDDD
2014. aug. 22. 14:20
 5/9 Kromosome ***** válasza:
Nem fut a Viber? :O Ezt furcsának tartom, mert a Viber hivatalos rendszerkövetelménye Android 2.2 és felette, az SP pedig alapból 4.1-gyel jött ki ha jól tévedek.
2014. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clairvoyant ***** válasza:

Na akkor sorban:


1) nincs rá 4.4

2) a Tmob már csak hivatalosan nyavajog a rootolás miatt, gyakorlatban a sw programunkat még nem láttam jelezni ilyen eseteknél, pedig kapunk különféle szarul rootolt telefont bőven... és simán formázzuk, újratelepítjük. Már nem foglalkoznak vele, kezdik átvenni az eurőpai normákat. Persze ha az sw valamelyik rootolásra a csoda folytán bejelez, akkor gáz van :)

3) A Vibert nem optimalizálják a telefonra, és nem fordítva. Ha nem megy, nem megy, ezen nem az android update fog segíteni.

2014. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viheted a T-Mobileba, nem kell bevinni, ezzel a programmal újra tudod húzni a szoftvert, sok okos hozzáértő is írkálja hogy ha bootlopot kap akk garancia elveszik, ne higgy nekik, nem!!!

Itt a progi, és gari is megmarad, nyoma se marad hogy te mit csináltál: [link]

2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést most látom hogy már nem támogatják a programot, akkor Flashtoolal lehet bütykölni csak.
2014. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!