Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja szerintetek egy...

Meddig bírja szerintetek egy kijelzővédő fólia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az iPod Touch-omon lassan egy éve rajta van a kijelzővédő fólia, és még mindig tökéletesen tartja magát. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, illetve tapasztalatokra, hogy meddig bírja egy kijelzővédő fólia, nektek milyen gyakran kell cserélni! :)



2014. aug. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez sok mindentől függ. Aki folyton pl szűkebb zsebbe dugosgatja, annak hamarabb felválik. Aki koszos/poros helyen dolgozik, mint pl faterom, annál hajlamos a zsebbe karcolódni. Neki ugye tele megy a zsebe kosszal, homokkal, stb, és kb 7-8 hónapig tart neki egy fólia, utána nagyon karcos. Nekem eddig 1 éve van a telómon, viszonylag jó állapotban van, de én vigyázok is rá :) Véleményem szerint 1 fóliát 1,5-2 évig lehet használni, ha tiszta körülmények között van tárolva, és vigyáznak rá
2014. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fóliafüggő, vannak az olcsó 500ft-os vaterás indiai fóliák, azok nagyon szarok, egy hajszál is megkarcolja

de vannak a komolyabb, japán cuccok, azok nagyon sokat bírnak, nekem az ipad2-ön 3 éve van egy japán fólia!!! és bírja :)


most jönnek az edzettüveg "fóliák", azok mindent kibirnak

2014. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vigyázok az iPodomra, az a zsebem is mindig üres, amelyikben van, ráadásul még szilikon tok is van rajta, szóval ügyelek az ilyenre. Testvérem iPhone-ján viszont 2-3 hónap után kezdte feladni a fólia, pedig ugyanabban a GSM-ben vettük mindkettőt.
2014. aug. 23. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Már majdnem egy éves a fólia az iPhone 5S-emen, egyelőre semmi probléma. Pár elejtéstől kissé karcos, de nem zavaró. Kicsit sem vált fel, egyelőre nem cserélem le semmiképpen. Körülbelül 1500 Forintba került, megérte.
2014. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, 1500-nél kezdődnek a normális fóliák, 500ért nem szabad venni, az mind fos
2014. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!