Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-ön a telefonálás nem...

IPhone 5-ön a telefonálás nem működik, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, légyszi segítsetek. Tegnap egyik pillanatról a másikra valami elromlott az iPhone 5-ön. Az asztalon volt végig és egyszer csak nem működött. Ha hívnak, akkor a másik fél hall engem, de én őt nem. Illetve ha én hívok akkor nem is csöng ki, csak látom hogy elindult a számláló és nem hallok semmit. Ez csak sima hívásnál van, ha fülhallgatót csatlakoztatok vagy hangszóróra váltok, akkor működik normálisan.

Újratettem a telefont már, de nem segített.

Tudtok segíteni? Előre is köszi.



2014. aug. 24. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha zenét indítassz, az sem szól? sokszor tud az például előfordulni, hogy a jack csatlakozó egy idő után koszos lesz, és úgy érzékeli, mintha be lenne dugva a headset vagy valami hasonló(tehát mondjuk ha sima fejhallgatóval veszed fel a telefont, amin nincs külön mikrofon, akkor a telóét használja, innen lehet mondjuk az, hogy a másik fél hall téged, de te nem hallod őt).
2014. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a hangszóró tökéletesen működik, és nemrégen lett szervízben kitisztíttatva a jack csatlakozó.
2014. aug. 24. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor így kizárásos alapon valószínű a híváshangszóró adta meg magát.
2014. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt drága megjavíttatni?
2014. aug. 24. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
beszédhangszóró volt rossz :)
2014. nov. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!