Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a leggyakoribb hiba, amit...

Mi a leggyakoribb hiba, amit az emberek elkövetnek rutin és forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Illetve ki mit hibázott el?
2010. aug. 29. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl közel kerültem ki egy autót. De átmentem ettől függetlenül

19/F

2010. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem azt mondták, hogy túl rutinosan/sportosan vezetek. Nem buktathattak volna meg ezért, mert ez nem hiba, de azért megvágtak.. 19F
2010. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm a jobbkezes utcát cseszte el. Én is majdnem túl lendületesen közelítettem meg egyet, de észbe kaptam.
2010. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Kihajtottam egy kocsi elé, mert gyorsabban jött mint gondoltam. Rá kellett padlóznom, hogy beférjek elé.

Ettől függetlenül átmentem, mert más hibám nem volt.

2010. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömet azért húzták meg, mert a zebránál úgy várt a gyalogos, hogy az egyik lába félig rajta volt, és ő ezt nem vette észre, és nem engedte át. Úgyhogy nagyon figyelj a zebráknál. :D
2010. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem pl. az volt, hogy oktatóm mondta, hogy körforgalom (körgeometriás csomópont), harmadik kijárat, és utána balra. De le volt zárva a körforgalom azon bevezető sávja, amin egyből ott tudtam volna kimenni, hogy simán a bal sávba érkezzek. Így beálltam oda, ahonnan a harmadik kijárat jobb sávjába érkezek. Csak valahogy elfelejtettem, hogy ez még nem lesz elég, hanem át kell váltanom a bal sávba, és ez csak akkor jutott eszembe, amikor már majdnem a lámpákhoz értünk, és akkor át akartam menni bal sávba, de már nem tudtam. Mondtam, hogy elnézést hülye voltam, elfelejtettem, hogy itt balra megyünk nem egyenesen, aztán mivel több hibám nem volt(meg ez elvileg nem bukóok), így meglett, de azért éreztem, hogy a vizsgabiztos innentől élénkebben figyelt, így nagyon össze kellett szednem magam, főleg gyalogosokkal igyekeztem nagyon előzékeny lenni.
2010. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
(Oktatóként mondom) : 1irányú utcából balrakanyarodás jobbról, túl nagy sebesség, körültekintés folyamatos elmulasztása. Minden második ember ilyenekért bukik.
2010. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az első forgalm vizsgám hál istennek meglett, de a gyakorlások során ezekért buktam volna:

- gyorshajtás

- relatív gyorshajtás

- vill. síneken megforduláskor körültekintés elmulasztása

- előttem bóklásztak gyerekek, rájuk figyeltem, közben jobb oldalt álló kocsi tükrét majdnem letörtem

- záróvonal éríintése

- index elmaradása, túl későn kitéve


rutin nem nagy szám, azon jellemzően mindenki átmegy elsőre.

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Amire szerintem érdemes figyelni, építkezés vagy nélküle 30 as tábla.Egyirányú utcát ugyanúgy kell kezelni, mintha lenne felezővonal, szal irányváltoztatásnál irányjelzés, balra kanyarodásnal, balra sorolsz.
2010. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én állítólag az indexet tettem ki túl későn és egy szűk utcában a két tükör mellett talán kb. 10-10 cm volt, de átmentem.
2010. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!