Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumiák nem lefagyósak?...

A Nokia Lumiák nem lefagyósak? Nincs vele sok probléma?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Lumia 925 van a csaladban nehany honapja meg sohasem fagyott le, atomstabil es gyors.
2014. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Én sokáig rajongtam az egész telefonért.. Aztán rájöttem, hogy sz@r.. Az operációs rendszertől kezdve, sokszor lefagy, és lassú. Csomó játékot nem lehet rá letölteni, amit androidra lehet. Én megbántam, ha ezt a kérdést vásárlás céljából írtad ki, akkor érdeklődj más telefon felé!
2014. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem jellemző rájuk. Nekem is Lumiám van, nem fagy, nincs gond vele.
2014. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
én sem tapasztaltam még semmi rosszat az enyémmel...ez már 3-1 a stabilitás javára...másodiknak elég rossz telefonja lehetett...az, hogy játék mennyi van rá, szubjektív...aki játszani akar, az vegyen egy konzolt, ott van például a san andreas is, érintőképernyővel mégis egy hulladék irányítani...az ilyen angry birds meg temple run, ami tényleg arra van, hogy telefonon játszon az ember, az ugyanúgy elérhető itt is...ne azon az 500 Ft-on múljon már.
2014. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családban már mindenki váltott, Lumia 520-tól kezdve 930-ig van pár Nokia, de egyik sem fagy, lassú, stb.
2014. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!