Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m2 aqua?

Sony xperia m2 aqua?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mi a véleményetem az m2 aqua telefonról? Még nem jelent meg, de ha megjelenik, azt szeretném venni, szerintetek mennyibe fog kerülni? Illetve hasonló árkategóriában tudtok jobbat?

2014. aug. 25. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Jó teló lesz. Bár az árazásnál fog minden eldölni.

De ha annyi lessz mint a hulladék s3 neo akkor jó vétel lesz

2014. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Te már megint anélkül véleményezed a Samsungot hogy kipróbáltad volna. Nincs semmi baj az S3 Neoval.
2014. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak túl van árazva
2014. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Azt mondod? Próbáld ki és utána nyilatkozz!
2014. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltam és egy hulladék. Sokkal stabilabb és gördülékenyebb az M2
2014. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, volt már Samsungom, de a Sony jobban tetszik, az M2 Aquában a vízállóság fontos lenne, illetve valahogy érzetre is, a Sony mobiljai valahogy minőségibbnek hatnak, míg a Samsung inkább egy műanyag olcsó mobilnak, még ha nem is az, a TouchWiz-t pedig sikerült megutálnom, akkora RAM igénye van, és sok benne a haszontalan funkció, sőt, a Samsungok rengetek olyan dolgot raknak bele, ami még alapból egész jó dolog, (beszédfelismerés) a valóságban használhatatlan, ezért szeretem a Sony letisztult világát.
2014. aug. 25. 23:04
 7/12 anonim válasza:

85k itt: [link]


Én is ezt, vagy az S5 minit fogom venni. Az XPERIA viszont sokkal olcsóbb, pedig csak most jelent meg.

2014. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amit te mutattál, az egy sima M2 csak az aqua nevű Webáruházban árulják :D Helyedben én Xperiát vennék, jobbak velük a tapasztalataim.
2014. szept. 12. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy Xperiákat használtál? :-D
2014. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Biztos :D

Nekem nem volt velük gondom, plusz összehasonlítottunk a haverokkal egy galaxy ace 3-at és egy xperia sp-t, az ace 3-mon akadt a chrome, az sp-vel nem volt gond, persze biztos van akinek a samsung felülete jobban tetszik.

2014. szept. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!