Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbolondult a Nokia lumia...

Remenyo kérdése:

Megbolondult a Nokia lumia 520-as telefon cyan frissítés után, internet Explorer-en a youtube gyakran elkezd villogni, majd az egész képernyő, ezt követi hogy kb fél percre lefagy, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi ilyen eset a kérdés feltevése előtt videót néztem, elkezdett villogni, lefagyott, és sokáig nem csinált semmit de a háttérvilágítás még volt, ekkor elkezdem a notification centerből a háttérvilágítást változtatni, mert azt tudtam hogy hol van kép nélkül. Sikerült. Ekkor vártam míg lezárt, újra elindítottam, és Mostmár van kép. A szoftver és a érintő igen a képernyő pedig nem ment, mit csináljak?

2014. aug. 26. 23:51
 1/5 Daniel.T válasza:
Nekem ugyan ez a probléma.. Sajnos még én sem tudtam meg az okát..
2014. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez 625-el. Nekem gyakran kiirja azt is, hogy decode error. Ha ezt a villogosdit csinalja nekem, akkor en sokszor megnyomom a kozepso windows jelet aztan lezarom,and feloldom. Altalaban ez sikerul megoldani:D
2014. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez vált be, lezárom, utánna megy. Szerintem ez a denim után eltűnik. Remélem
2014. szept. 16. 22:42
 4/5 anonim válasza:
Lumia 925-nél is ugyanez a gond cyan frissítés után + nincs térető és rossz a wifi elérés is, folyton lefagy, stb... A frissítés a rossz, de be kell vinni a Westenddel szemközti szervizbe és ráteszik a gyári 8.1-et amivel elvileg hibátlanul fog működni. Legalábbis ezt az infót kaptam most a szervizből. Hétfőn viszem, nagyon várom a végeredményt.
2014. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez nekem is a frissítés után csak nekem legtöbbször decode error ír,kurv.... idegesítő már azon vagyok hogy össze töröm a telót!!!!! -.- (Lumia625) Nem bírok egy 5 perces rally-s videót megnézni.....
2014. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!