Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorer frissítés....

Internet Explorer frissítés. De melyik?

Figyelt kérdés
Windows XP- m van és szeretném frissíteni az IE- t. csak az a baj, hogy nem tudom, hogy a mostani melyik. bármelyiket letölthetem vagy van valami sorrend, amit követni kell a frissítésben?

2013. aug. 30. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend az, hogy felejtsd el az IE-t és tegyél fel egy Firefox-ot vagy Chrome-ot. :D


Egyébként próbáld meg, hogy a legfrissebbet teszed fel. Úgyis szól ha nem lehet.

2013. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
Csak újabb verziót tudsz telepíteni a régebbit nem lehet az újabbra, nem engedi a program,azt hiszem xp-re a 8-ig lehet letölteni.
2013. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak is a 8-as (XP-re újabb nem jött ki)... de mivel az is nagyon elavult, inkább hallgass az első válaszolóra.
2013. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! van mozilla is, az IE csak pár bizonyos dologhoz kell..
2013. aug. 31. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az xp re csak az explorer 8 van sajna. A microsoft az explorer 9 et mer nemadta meg xp re. Nekem vistám volt és én az explorer 10 et szeretem volna de nemtelepithetö rá, csak vista ra max a 9 es explorer. Most szépen a legújabb windows ra válltotam windows 8 ra. Ha kell az xp akkor mozilla,googlecroma lehet.
2013. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!